Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nickelodeon sikersorozata,...

A Nickelodeon sikersorozata, "A Lármás család"/"The Loud House" még hány évadot élhet meg, ha most már a 7. évadnál tartanak és már a 8.-at is berendelték?

Figyelt kérdés
És meddig tarthatja a sikerét és a színvonalát, mielőtt unalmassá és erőltetetté válna?

máj. 17. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 éve a fiam is nézte de már nem érdekli. Most azok nézik aki 2-3 évvel fiatalabb a fiamnál, szóval mindig lesz utánpótlás néző.
máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom 10 éves és nézi

De nekem mondjuk fogalmam sincs mikor melyik évad melyik rész megy, mert körbe körbe ugyanazokat a részeket látom.

máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel már elkésett a sorozat.. Már rég unalmas és erőltetett, kb a 3. vagy 4. évad óta. De a nickelodeon nem fogja elengedni a sorozatot, amíg hozza a pénzt addig nem lesz vége. Én egy ideig néztem, mert a nickelodeon volt a gyerekkorom egy része. A 6. évadig volt türelmem, a 7. évadot már meg se néztem, de el tudom képzelni, mekkora egy rakás sz@r lehet.
máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!