Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az online filmes oldalok hogy...

Kedves Vezető kérdése:

Az online filmes oldalok hogy tudnak működni legálisan ?

Figyelt kérdés

A jogi részét nem értem.

Az ember csinál egy saját oldalt, megannyi tenni való van vele, SEO, stb, de egy mezei blogba meg is kell gondolni mit rak az ember, ezek meg totál millió dolláros premier, mozis , netflixes, stb filmekkel vannak tele.

Van az a pénz amiért a google nem cseszeget, vagy hogy van ez ?

Köszi.



máj. 20. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
*oldalAk
máj. 20. 18:45
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiegészítendő:

A játékokkal teli oldalakat sem értem. Egyedül az Isozone-t tudom hogy megszüntették, de a többi viszonylag régóta jól megvan..

máj. 20. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Linkrövidítők, videómegosztók között van olyan, ami kattintás után jutalékot fizet, ezeket több ezerszer nyitják meg. Az oldal fenntartási költsége alacsony, mert nem tárol semmilyen tartalmat, csak hivatkozásokat oszt meg.

Nem csinálnák, ha nem jönnének ki belőle nyereségesen.

máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt senki sem vitatta.

Nem is ez volt a kérdés.

máj. 20. 21:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Régebben pl blogoltam, iszonyat sokat szívtam a SEO val.

Semmit se kerestem, nem is azért írtam, de mindig küszködni kellett a Search Console al h egyáltalán megjelenjek.

Pl ezzel szemben meg ott vannak a

"film címe" teljes film magyarul keresések (ami önmagában jó SEO), találatok, oldalak.

Amik viszont kreatív tartalomgyártás helyett dollár millós jogsértéseket csinálnak, és ezzel pénzt is keresnek, nem keveset.

Bosszantó, nem vitás, de kérdésem mégis inkább arra irányul, hogy hogy működhetnek ezek az oldalak, amikor amit akar, azt azért eltakarítja a google ? Vagy van az a pénz amiért nem ?

Ha így talán érthetőbb a kérdés.

(És most tökmindegy hol van a tárhely, a streaming minőségű link-oldal is jogsértő)

máj. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!