Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok Közt-ben a szép,...

A Barátok Közt-ben a szép, tiszta lakásokban miért visel mindenki cipőt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Na, ezt már én is számtalanszor megkérdeztem. Meg amikor otthon főzőcskéznek tűsarkúban, répát pucolnak öltönyben, húst kockáznak utcai ruhában... Azért, mert hogy nézne már ki, amikor épp felkapja valaki a vizet, és el akar rohanni otthonról, de még előtte nekiáll kötögetni a cipőfűzőjét. :D De most komolyan, nagyon béna ez így szerintem, és tök nem reális? Ki aszalja és rohasztja a lábát cipőben még otthon is, ugyan már! Na meg amikor a Kinga egyszer nyavalygott, hogy annyira fáj a lába tűsarkúban, de azért ott tipeg benne mindig, amikor a konyhában sündörög. Kész! :"D Erre azért ügyelhetne a rendező. Pláne, hogy rajtam kívül másnak is szemet szúrt. :)
2009. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez nekem is feltűnt, meg az is, hogy ott senkinek nincs valami szigorú munkahelye, állandóan a Rózsában lógnak, vagy előtte traccsolnak, vagy otthon vannak. Ilyen munkahelyet szeretnék én is.
2009. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

belőlem akkor robbant ki a röhögés,mikor "noémi" kinyitotta a hűtőt kivenni valamit,és nem volt világítás :DDD egy jó rendezőnek a részletekre is ügyelnie kéne..bár ki mondta hogy jó rendező?? :D

múlthéten volt ez a rész :)

2009. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Ez csak egy film. Semmi köze a valósághoz. Nem kellene ennyire elhinni mindent, amit láttok.
2009. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nekem az tűnt fel, mikor a Nóra a kislányával játszik, és a parkettán tűsarkúba "futkoz" mindenfele. Meg volt egy rész, amikor a kislányát elment fürdetni, tűsarkúban... ez nem természetes.!:)

De én azért szeretem őket nézni:)

2009. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen a Nóráék lakása egyébkánt is elég fura... Egyszer fürdetni megy a kislányát abba a kis helységbe, máskor meg azt mondta, hogy bemegy mosogatni... ez is elég fura:)
2009. márc. 14. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy minden színésznek büdös a lába???
2009. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!