Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtátok, hogy 2011-ben...

Tudtátok, hogy 2011-ben leadják a Dragonball GT sorozatot magyar szinkronnal az Animax-en?

Figyelt kérdés
Amit itthon soha nem adtak le.A "Z" sorozatot is csak 65 epizódig láthattuk,1999-ben miután be lett tiltva az RTL-en.
2010. dec. 5. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok...bár szerintem amilyen "liberális" az ORTT,megint sírni fog hogy tíccsukbe...
2010. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok rá,ma találtam a hírt hogy 2011-ben leadják az Animaxen a sorozatot.Szerintem késő este fog lemenni majd.
2010. dec. 5. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír, köszi:))) de a Z-t 120 részig nyomták le, máig jól emlékszem, hüpp:( de azóta persze megnéztem online, szal no problem:)))
2010. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen ! :))
2010. dec. 6. 18:54
 5/11 anonim válasza:
Remélem, tényleg adni fogják és nem csak pletyka :), ha tényleg leadják már nem fogják betiltani a Blue Gender meg az ilyenek után kétlem, hogy ott betiltanának bármit is :D
2011. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaaajjj inkább jöhetne a Z esetleg a Kai. Nekem a GT óriási csalódás :)
2011. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nembaj,megnézzük :)
2011. jan. 15. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:

"A "Z" sorozatot is csak 65 epizódig láthattuk" ez a szöveg szúrja a szemem :D mivel 139.részig adták le :)


Az ORTT-nek semmi köze hogy mit tesz be a müsorba az animax,és azért nem a Z-t rakják be..Mert sok szinkronhang már meghalt..És ha más lenne helyettük az már nem lenne az igazi..Ám a Z helyett lehet lesz a Kai :) De előre a GT-nek kell vége lenni-e..

2011. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik szinkronhang halt meg?! :O
2011. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A DBZ-t nem tiltották be. 16-os korhatár kell rá, ahogy a németeknél is. Az RTL-esek szúrták el a vetítést azzal, hogy újrakezdték, és dacból szinte senki nem nézte. Az RTL-esek a felelősök.

Valóban tervben van a DBGT az Animaxra. Már 2009 óta tervezik, de becsúsztak valamilyen gigszerek. Legutóbbi információ szerint egyre közelebb kerülnek a vetítéshez. Egyszer már bekerült a műsortervbe, de újra csúsztatniuk kellett. Szerintem tavasz-nyár környékén várható.

Mellesleg az Animax nem a magyar médiahatósághoz tartozik, már nincs is rajta karikázás. Brit joghoz tartozik. A briteknél már rögtön 20 órakor lehet 15+ kategória, ami megegyezik a mi 16-osunkkal.

2011. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!