Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emlékezz rám (remember me)...

Az emlékezz rám (remember me) c. filmnek a végén Robert Pattinson felgyújtotta magát (és az apja irodáját)? Vagy mi volt a végén?

Figyelt kérdés
látom, hogy tették már fel ezt a kérdést, de a választ nem értem.. légyszi válaszoljatok fontos lenne..köszönöm
2010. dec. 21. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ajjj nem...Hogy nem lehet erre rájönni...-.-
2010. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A film 2001-ben játszódik, az ominózus jelent előtt épp a húgát mutatják az iskolában, ahol a tanárnő felírja a dátumot a táblára: szeptember 11. Szerinted?
2010. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tényleg kicsit elvont a film,első látásra kicsit fura(én angolul láttam),de igaza van a 2.válaszolónak,szeptember 11 van a dologban
2010. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
jézusom, nekem nem esett le, én azt hittem, hogy leugrott és öngyilkos lett..
2010. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fuh bocsánat hogy én nem vagyok olyan okos mint ti.. egy rohadt kérdésre mértnem lehet normálisan válaszolni?? ha baromságnak látod a kérdést ne is válaszolj..
2010. dec. 22. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ide vezet a túl sok való világ meg társai -.-

Igen, egy bizonyos kor fölött ciki nem rájönni egy ilyen banálisan egyszerû dologra. A 10 éves unokatesómmal néztem a filmet, még neki is leesett:))

2010. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

amúgy itt okoskodtok neki,hogy mennyire sz*r,amiért nem tudja,de ti is csak annyit írtok,hogy 2011.09.11....-.-

a lényeg,hogy az iroda a world trade centerben van,és ezen a napon a wtc-t terrortámadás érte.az ikertornyok egymásba borultak,a kár felbecsülhetetlen.

2011. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

b*szki utolsó!!! CSAK ennyit írunk? Aki 10 évnél idősebb, és az időpontból nem képes rájönni egy ilyen banális dologra, az élve temesse el magát!

Ide nézz: [link]

2011. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

ennyit erről:

[link]

2011. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem esett le elsőre, pedig nem 13 éves kis fruska vagyok, mért kell másokat megbántani? Nem látszódott a filmben az ikertorony sem pedig a repülő becsapódás! És mivel 22 éves volt mint a bátyja jogosan hihették páran, hogy ő is öngyilkos lett!
2011. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!