Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem veszélyes, hogy a Barátok...

Nem veszélyes, hogy a Barátok közt olyan hímsoviniszta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem annak...Engem inkább zavar,hogy lassan mindenki mindekivel lefekszik...Meg hogy rossz példát mutat a sok hazugságos szarkavarással,stb...
2011. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A szülők gyakran csak a fiú gyereket tartják gyereknek. A Miklós is, most a Zsolt is, amikor ott lakott az a cukorbeteg lány, annak a férje is. A lány gyerek másodlagos, sokszor, bezzeg ha ilyen nyíltan náci lenne már hápognának, pedig ez ugyanolyan borzalmas.
2011. jan. 25. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, mert nem is nézem :)
2011. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én se nézem, csak ha valahol vagyok és ott megy akkor szoktam látni. Sokan nézik, akiket befolyásolnak az ilyen gagyi műsorok.
2011. jan. 25. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
az rosszabb benne,hogy nem tudsz olyan gyereket mutatni benne ami rendesen van nevelve...intézetbe adják,külföldre küldik,magánsuliba küldik,elzavarja a nagyanyjához,csonka családban nő fel, rokon neveli stb...
2011. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Én se nézem, csak ha valahol vagyok és ott megy akkor szoktam látni. Sokan nézik, akiket befolyásolnak az ilyen gagyi műsorok."


Ha nem csak egy részletet látsz belőle akkor honnan tudod hogy himsoviniszta?

Egy adott kontextusból kiragadott részlettel bármit lehet bizonyítani, az ellenkezőjét is annak amit mondasz.

2011. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

sőt ez alapján azt is keijelnthetjük hogy nősoviniszta, feminista mert láttam belőle 3 rész tavasszal aminek a lényege az volt:


Miki gonoszkodott hazudozott egyik férfi társával

Laci meg Vili bá hagyta magát átverni és megvettek egy kamu versenylovat.


Ezek a részek mind arról szóltak hogy pasik vagy szemetek, vagy balfékek, de normális megbízható egyik sem.


Remélem már látod hogy miért probléma az hoyg néhány rész után vonsz le következtetést

2011. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja végül is, igaz a férfiakat sokszor lúzernek mutatják, igazatok van. Legtöbb pasi ott bűnöző.

Most az ragadt meg, amikor mondta az egyik csaj a másiknak, hogy normális, ha egy szülő az egyik gyereket a neme miatt jobban szereti.

2011. jan. 25. 23:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Végülis ez igaz.


Sose hallottad még a lányos apa kifejezést?


Én mindenhol azt látom hogy a szülők sokszor engedékenyebbek az ellenkező nemű gyerekükkel. Nálunk is így volt. Apám a hugaimat védte jobban, anyám meg engem. De ettől nem hiszem hogy jobban szeretne anyám, max egy elfogultabb.

2011. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A Barátok közt tipikusan az a műsor, amit senki nem néz, mégis mindenki tudja mi történik :) Kedves kérdező, ha nem nézed csak párszor ha valakinél megy éás te pont belenéztél, nem ítélhetsz el egy egész sorozatot..h
2011. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!