Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz-e a Sucker Punch (Álomháb...

Bazsi20 kérdése:

Lesz-e a Sucker Punch (Álomháború) című film Magyarországon IMAX 3D-ben vetítve?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, tekintve, hogy nem IMAX-ben, és nem is 3D-ben készült a film.
2011. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!


Küldenél nekem linket, hogy honnan van ez az info, mivel ( [link] ) ez alapján a link alapján lesz IMAX ben, hiszen a cikkben a következőt írják: "A fenti plakátok tanúsága szerint az Álomháború sima 2D-ben lesz megtekinthető, azonban az IMAX-mozik műsorára is fel fog kerülni. Igaz, a hazai IMAX-premierről nincs hír." Ezen felül a trailerek egy részének a végén ( pl ennek: http://www.youtube.com/watch?v=82CQeJ9N38A ) szintén ott van, hogy experience it in IMAX. Lehet vmit félreértettem, de több oldalon is olvastam, hogy van IMAX verziója is a filmnek.

2011. márc. 8. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A VOX-ban olvastam, ahol a rendezővel készül interjúban konkrétan le volt írva, hogy direkt nem 3D-ben forgatták a filmet, noha a munka elején még felvetődött ez a gondolat, de Zack Snyder végül elvetette.


Ami az IMAX-et illeti, úgy tűnik, én tévedtem, mert most látom a film adatlapján, hogy valóban van egy ilyen IMAX Experience-szöveg, azonban azt is látom, hogy ez az USA-ra vonatkozik, ezek szerint ott biztosan lesz IMAX-verzió, de hogy nálunk is, az kérdés. Viszont gyanítom, hogy az csak felkonvertált IMAX lesz, mivel ha a filmet IMAX-ban forgatták volna, akkor biztosan nem "csak" 85 millió dolláros lett volna a költségvetés.


"Sucker Punch 3D will be digitally re-mastered into the unparalleled image and sound quality of The IMAX Experience(R) with IMAX DMR(R) technology."


Ezek szerint digitálisan készül egy IMAX-verzió is a filmből, de az nem valódi IMAX lesz, mivel nem arra forgott a film.

2011. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi ;)
2011. márc. 8. 23:21
 5/6 anonim válasza:
Én tegnap voltam a premier előtti vetítésen, és elmondhatom hogy semmi szükség 3d-re és imax-ra.. :)
2011. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt olvastam a filmkatalógusban hogy 24.-én lessz a premiere. kértem választ hogy meik mozikba játszák majd, de ha valaki előbb tudna valamit leírná ide, kérem. és előre is megköszönném.
2011. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!