Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám mind a 24...

Honnan tudnám mind a 24 részét letölteni az Argai herceg című régi rajzfilmsorozatnak?

Figyelt kérdés
Már találtam olyan letöltési lehetőséget, hogy part1-16. Letöltöttem, de abba csak az első 4 részből az első, második - a harmadik hiányzott - , és a negyedik volt. Régebben láttam és nagyon tetszett. Bárki, aki tud valamit a letölthetőségéről írjon bátran ide vagy akár privátba.
2011. márc. 14. 20:01
 1/5 anonim válasza:

Szervusz!


Én is sokáig kerestem ezt a mesét, sajnos én még a címére sem emlékeztem. Viszont most megtaláltam az összeset egyben, dvd-n:


*****


Remélem segítettem!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezen a DVD én csak 6 rész találtam meg. És a többi ?
2011. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

módosítom, nem 24, hanem 26 része van és itt egy letölthetőség torrent oldalról: [link]

A mese francia. A sorozat nyelve francia vagy orosz.

De én már annak is örülök, hogy mind a 26 részét le tudtam tölteni.

2011. júl. 11. 09:11
 4/5 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes rész magyar szinkronnal youtube-on: http://www.youtube.com/playlist?list=PL073814AACB833A0B
2013. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!