Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most megy az m1-en egy koreai...

Most megy az m1-en egy koreai sorozat a Királyi ház titkai (dong yi). Melyik koreai sorozat jön utána?

Figyelt kérdés
Ha véget ér ez a sorozat akkor melyik koreai sorozat fog következni? Az m1 mostanában sok koreai sorozatot vesz meg és adja le a tv-ben. Ha ennek a sorozatnak vége lesz akkor nem tudjátok hogy mi következik utána? Illetve hogy melyik koreai sorozatot vette meg az m1?
2011. máj. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

halványlila gőzöm sincs miről beszélsz, de talán ez segít, bár lehet teljesen másra vonatkozik a kérdésed:


[link]

2011. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Semmit nem segített de azért köszi! :)

Na arról van szó hogy megy ez a sorozat. 60 részből áll és nemsokára vége a 60 résznek. És hogy utána melyik sorozat fog következni az m1-en.

2011. máj. 4. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
de itt előre megtudod nézni a műsorokat! :) előző voltam.
2011. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tudom de adding nincs feltéve a műsor mikorra véget ér ez a sorozat. De azért köszi!
2011. máj. 6. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
van egy sorozat koreaiul aminek yi san a neve a dong-yi után egy jó idővel játszódik de szerintem mert az talán 77 részes,beletelik egy kis időbe míg lefordítják!
2011. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen már rájötem hogy nyárra soha nem tesznek ilyen hosszú sorozatokat, mert nyáron mindenki nyaral meg külföldön van ilyesmi. Úgyhogy akkor nem sokan tudnák nézni.
2011. máj. 22. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Nézőnk!


Köszönjük, hogy figyelmével megtiszteli a Magyar Televízió műsorait.

Ebben az évben a már sugárzott koreai sorozatokat ismételjük, - erre is nagy igény van – és valószínű, hogy csak jövőre fogunk újabb sorozatot műsorra tűzni.

Erről pontosabb információnk még nincs.

Műsorainkhoz kellemes szórakozást kívánunk!

Üdvözlettel

Közönségszolgálat

2011. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Köszönöm, hogy megtisztelt válaszával és köszönöm azt.

Remélem a Magyar Televízió még sok koreai történelmi sorozatot fog sugározni!

2011. máj. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!