Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed Dexter Morgan...

Mi a véleményed Dexter Morgan karakteréről a Dexter c. sorozatból?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit hatásvadász ez a "beteges pszicho, aki folyton magában beszél" figura, de amúgy rendben van.
2011. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
100%
Ühüm. Azt a magában beszélést szerintem nyugodtan hívhatjuk GONDOLKODÁSNAK is. Rideg, hogy valaki szerint ez hatásvadász. D':
2011. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Engem idegesít sokszor ez a hatásvadász szó. Előszeretettel használják. Elég összetett karaktere van. Megpróbálták valamennyire szerethetővé tenni. A hétköznapokban normális, segítőkész, rendes. Van benne gyilkos ösztön, de morális megfontolás alapján dönt, hogy kit tesz el láb alól. A sorozat előrehaladtával a család, az emberi kötelékek is egyre fontosabbak számára.


A valóságba nincsenek szerethető sorozatgyilkosok. Szóval a hatásvadász szó itt teljesen értelmetlen.

2011. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, én imádom azokat a belső monológokat.. :D
2011. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egy szó jut eszembe: zseniális!:)
2011. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon érdekesnek tartom őt. Ha tudnám, hogy igazából van egy ilyen ember a környékemen, akkor félnék, de így távolról tetszik a karaktere. Miatta elkezdett érdekelni a gyilkosok gondolkodásmódja, majd ha lesz időm, beleásom magam a témába.
2011. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tán sorozatgyilkos vagy, hogy félnél tőle? :D
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:D

Persze, és itt lakom a szomszédodban.



De komolyan, maga a tudat, hogy van körülötted olyan, aki képes hideg vérrel embert ölni, az elég félelmetes.

2011. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dexter túl körültekintő ahhoz, hogy valaha is észrevedd. :D
2011. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudok vitatkozni. :D



Egyébként, mióta nézem a sorozatot, poénból úgy elgondolkozok néha, hogy ki az, aki akár sorozatgyilkos is lehetne az ismerőseim közül. Ha Dextert vesszük etalonnak, akkor gyakorlatilag bárki az lehetne. De nem is sorozatgyilkos, azért szociopatákból biztos van egy pár. (Vagy nem is tudom, hogy hivatalosan létezik-e ez a betegség. Antiszociális személyiségzavarnak írják sok helyen.)

2011. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!