Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyetértetek az eurovíziós...

Egyetértetek az eurovíziós dalfesztiválon Azerbajdzsán győzelmével?

Figyelt kérdés
Miért, miért nem?
2011. máj. 15. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nincs bajom h Azerbajdzsán nyert.Majd meglátjuk meg tudják-e rendezni jövőre... Engem az zavar h ilyen kevés pontot kaptunk :(
2011. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az nem Ázsia?
2011. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem is emlékeztem a dalból egy hangra sem. A csaj szép volt. Ez biztos sokat segített. Meg az össze volt szovjet tagállamtól a 12 pont...
2011. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nah az meg a másik, h Izrael és Azerbajdzsán mióta tartozik Európához??
2011. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
z egy kib@szott énekverseny volt, nem pedig eröfitogtatàs a seggnyalàs mértékében mérve...vagyis annak kellett volna lennie.. de ezt miért nem mondta nekünk senki? Be lettünk csapva!Egy ilyenre nem küldtünk volna egy Wolf Katit.. ilyen csúnya vereségre egy SP mellett legalàbb nem lenne szégyenérzetem és ekkora düh bennem!!!!!!szànalom az egész vilàg, képmutatàs mindenhol.
2011. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ázsiához tartozik, de a dolog itt nem konkrétan földrajzilag van Európára kihegyezve, valami kapcsolat miatt lehettek ott. Izrael, Grúzia is inkább Ázsiaiak, nem?
2011. máj. 15. 00:39
 7/11 A kérdező kommentje:

De engem is irritált ez a "barát" országra való szavazás.. egyszer az életben ne szólt volna erről valami..legalább a lengyelektől kaptunk volna valami pontot :(


Katinak az első 5-ben lett volna a helye.

2011. máj. 15. 00:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Mint dal nem volt annyira jó, tehát nem.
2011. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kicsit sem... :O Komolyan tiszta szégyen volt ez a pontozás... Jó ,voltak nálunk esélyesebbek,de mindenki az első 5.-ben számított Katira,erre még a 20-ba sem került be??? :O A legtöbb ország egyetlen pontot sem adott... A finnekben bíztam,őket szeretem ,a 12 pontjuk megmentette a becsületünket :"D

De most komolyan... Azerbaijan közel sem volt a legjobb,ráadásul ez európai verseny... :/ Nagyon gáz...

2011. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a dal már az elődöntőben is tetszett, tehát igen. Más kérdés, hogy ez ugyanolyan szimpátiaszavazás volt, mint egy megasztár esetében, nem a dalokra szavaztak, hanem a szomszéd országra. A svéd dal nekem például kifejezetten nem tetszett, de volt még jópár ilyen..
2011. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!