Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Begotten cimű filmnek mi a...

A Begotten cimű filmnek mi a pontos mondanivalója vagy miről szól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát.. öö... ezt nemigazán lehet megfejteni szerintem. Én csak előzetesét láttam, nem tudom rávenni magam, hogy megnézzem... de itt olvasgathatsz róla:

[link]

2011. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszike! :D Ne aggódj egy életre megbántam, hogy megnéztem. A 13 éves fejemmel. (nem vicc) Tudom, hogy nem kéne ilyeneket néznem, de az én bajom. :D
2011. júl. 15. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5-10 év múlva nézd meg újra!
2011. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én készülök megnézni, de eddig még nem szántam rá magam. Mire számíthatok? Megbántad, hogy megnézted?
2011. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Azta, 13 évesen megnézted?? Kemény... én meg 30 évesen gondolkodom rajta... :))) Mondjuk már lehet hogy megnéztem volna, csak idő is kell hozzá, aminek anyaként kicsit a hiányában vagyok. Meg olyan lelkiállapot is kell hozzá... de lehet, hogy elsőre nem igazán fogok belőle érteni semmit. Majd kiderül!

2011. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint az emberi szenvedéseket mutatja be. Egy igen elvont művészfilm. Megjelenik az elején egy istent szimbolizáló alak ennyit tudok.
2011. júl. 19. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Erős idegzet kell hozzá. "Enyhén" apokaliptikus a hangulata. Ha olyan lelki állapotban vagy akkor nézd meg. nem teljesen bántam meg, hogy megnéztem, mert ilyet nem minden nap látni. gondolkodom a 15perces folytatás megnézésén a Din of Celestial Birds-ön
2011. júl. 19. 12:50
 8/8 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:22 Rendben, de még így is többet értettem belőle, mint az osztálytársaim. '-.- Szerintük semmi értelme hát nagyot tévednek.
2011. júl. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!