Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halljátok szerintetek a...

Halljátok szerintetek a Barátok köztben meghal a Miki meg a Balázs?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
2011. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Egyikőjük meg fog halni... :S
2011. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
neeeem hiszem:D
2011. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Csak muszáj valami izgivel befejezni, hogy ne felejtsék el nézni az emberek a szünet után.
2011. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szépen felrobbant minden :) De az elején mondta valaki, hogy mint a filmekben, a szuperhős mégis túléli :)))

Nagyon ostoba ez a Balázs gyerek. Mutatták, hogy szinte az összes ablak ki volt törve, miért nem ott kiabál? xD

2011. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon nevetséges volt. Pont erre gondoltam én is, hogy basszus kitöröm az ablakot, és ennyi. Nem várok a csodára, mikor tudom, hogy robbantás lesz. Azt nem is figyeltem, hogy amúgy is ki voltak törve. Nem szeretem az ilyen mesterséges dolgokat.
2011. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Naés persze nem volt térerő! Az lehetlen! ott volt az épületben még csak nem is volt mélyen hogy ne lett volna térerő? xD
2011. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Azért nem az ablakon ment ki, mert egy pincében ragadt lent, az ablakok meg feljebb vannak...
2011. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Na én már tudom mi lesz.Mikor buliztak ott,ott volt egy pár hülye gyerek akik törtek zúztak meg a falból is huzigáltak valamit.Szerintem ott elrontották azt a robbanó izét és most nem fog beindulni.Sztem tuti hogy ez lesz mert az alag sorba volt a buli,és pont ott vannak a Mikiék::))))Persze azért nem fogják megúszni mindenféle sérülés nélkül,de ez menti meg az életüket,sztem csak ez lehetséges semmi más.
2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez már csak azért sem helytálló, mert mutatták, hogy bizony működik a cucc, mert porba hullt az egész.
2011. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!