Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen vámpíros/vérfarkasos...

Milyen vámpíros/vérfarkasos sorozatok vannak, ezeken kívül: Vámpírnaplók, Vámpír-akták, Emberbőrben, True Blood, Buffy, Angel?

Figyelt kérdés

REttenetesen sűrgős lenne, kérlek válaszoljatok mihamarabb!!!!

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek :D


2011. júl. 20. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Being human - az egyik legjobb sorozat a műfajon belül, de ne az amerikai remake-t nézzed, hanem a brit eredetit. Most készül a negyedik évad.
2011. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teen wolf - nemrég indult, talán a 8. vagy 9. résznél tart,

aztán még van a Sanctuary, ebben az egyik főszereplő vérfarkas, ha jól tudom

2011. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és kimaradt a The Gates, ebben minden van: vámpír, vérfarkas, boszorkány, pszichopaták, de sajnos az 1. évad után elkaszálták
2011. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Varázslók a Vaverly place-ről.
2011. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Penge-Blade

1 évad készült,aztán kaszálták.

2011. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annak a "Varázslók a Vaverly Place-ről" hozzászólás gazdájának üzenem, hogy lehetőleg valami komolyabb, durvábbat kértem, nem egy gyerékmesét. Oké, jó benne a főszereplő csaj (*-*), de nem túlzottan köti le a fantáziámat, több komolyságot, ha kérhetném...


A másik sorozatba még belenézek, jónak hangzik.

Még több választ várok emberek, sürgős lenne!

2011. aug. 5. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
moonlight-nagy jo kis sorozat
2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hota válasza:
91%

The Gates: Most végeztem a sorozattal, valóban minden fellelhető benne a vámpíroktól, a vérfarkasokon, démonokon át a boszorkányokig. Hangulatát tekintve viszont nem mondanám egy tipikus vérfagyaszót vámpíros/ vérfarkasos sorozatnak, inkább egy jó adag misztikummal megspékelt születtet feleségek remakenek. Ettől függetlenül szerintem kellőképpen szórakoztató egy pár estés kikapcsolódásnak bőven megfelel.

Vámpírnaplók: Ami engem lekötött az az első négy évad majdhogy nem egyhuzamban néztem végig pár órás alvásokkal. Első blikkre erősen Twilight szaga van ami viszont egyből szemet szúró különbség a karakterek kidolgozottsága és sokrétűsége, nincs meghatározva benne egyértelműen a jó/rossz és ez teszi emberivé, bár a vége felé már elcsépeltnek és erőltetettnek találtam az ötödik évadnak az első részét már nem bírtam például végig nézni.

The originals: Eredetileg a Vámpírnaplók spin-offjának szánták de akkora sikere volt hogy már megrendelték a következő évadot is belőle(még az elsőnek sincs vége). A vámpírnaplók eredeti vámpír testvéreinek new orleansi történetéről szől, kellemes vodoo hangulattal vámpír-boszorkány, vámpír-vámpír és persze vámpír-vérfarkas háborúval, ahol nem is inkább faji hanem emberi, erkölcsi és érdek ellentétek vannak. Csak ajánlani tudom.

Amik engem nem győztek meg ezért túl sokat nem tudok mondani róla: A vámpír a vérfarkas és a szellem, emberbőrben, true blood, holdfény, vámpírakták, az örök klasszikus Buffy és Angel, Teen Wolf, Wolfblood.


Nem vámpír/ vérfarkasos viszont ha kedvet kaptál a sorozatokból a boszorkányokhoz ajánlani tudom a the circle-t. Hangulatában nagyon hasonlít a Vámpírnaplókhoz sejtésem szerint egy film adaptáció lenne bár nem mernék rá megesküdni.

2013. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imatara Anata válasza:
Helló nekem ami még nagyon bejöt vámpíros sorozat az a Holdfény, és a vámpír akták. Mind a kettő vámpíros, nyomozós sztori.
2019. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!