Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Vámpírnaplók 3. évadja...

Lesz a Vámpírnaplók 3. évadja az RTL klubbon?

Figyelt kérdés
ha lesz akkor magyar lesz, vagy feliratos? Mikor lesz? A válaszokat köszönöm :-)
2011. aug. 9. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, ennyire ne szaladj még előre. nemrég kezdték el adni a második évadot. Amúgy Amerikában is csak szeptemberben fognak új részt adni, akkor vetítik ott a harmadik évadot.

Hogy nálunk leadja-e az RTL? Ez mindig egy jó kérdés. Remélhetőleg igen. És ha igen, akkor kizárólag szinkronosan. Amúgy meg ha le is fogja adni, akkor jövő júniusnál ne várd előbbre. Most is ennyit kellett várni a második évadra. Ezért nézem én meg neten.:)

2011. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amerikában Szeptember 14-én csütrötökön adják le az első részt a 3. évadból. De ha engem kérdezel nem vársz addig míg magyarul is megjelenik. Én kezdettöl fogva feliratosan néztem és sokkal jobban jártam. Egyszer belenéztem a magyarba. Annyira borzalmas volt hogy nem tudtam végig nézni. A poénokat tönkrevágják és egy csomo dolgot másképp mondanak. A szinkronhangokról már ne is beszéljünk....:( Szval szerintem inkább nézd felirattal. Nem kell várni vele, mert akármikor megnézheted ezen az oldalon: *****

Az RTL-en biztos hogy leadják csak min. még másfél év. Kb.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))és még azt meg tudná valaki mondani hogy a 3. évadot hogyan tudom megnézni? van valamilyen oldal ahová feltöltik?
2011. aug. 9. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen az az oldal amit az elöbb megadtam.Ezen az oldalon minden információ fenn van , róla és már van is a 3. évadról előzetes. (De ha nézel még más sorozatokat is, akkor ez az oldal a legeslegjobb amit találhatsz.A-V.ig minden sorozat fenn ami létezik:D Ráadásul nem kell várni, mert ami megjelent amerikéban, az már minimum magyar felirattal már fenn van ezen az oldalon. Több fajta megosztóra teszük föl. Valahol magyar szinkron. De mindenhol van angol szinkron és angol szinkron plusz felirat.) :D Remélem tudtam segíteni:)
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen köszönöm :)
2011. aug. 10. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát kösszi az utolsó válaszadónak de lehetett volna udvariasabb is :-)
2011. aug. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!