Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gagyi lovag c. filmben miért...

Gagyi lovag c. filmben miért van magyar zászló?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 13. 21:25
1 2 3
 1/22 dirtboy ***** válasza:
100%
itt forgatták Fóton azért
2011. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ígyjártál válasza:
51%
Énis pont nézem és a film francia országban játszódik sztem ez baki!!
2011. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 dirtboy ***** válasza:
31%
második hozzászóló,nem tudom honnan vetted ezt a franciát de a műsorújságban is amerika van írva.És nem baki hanem ez Fóton a filmgyárban készült csak amerikaiak a szinészek és a producerek meg szinte minden és azért nem magyar van feltüntetve.Nézz képeket a fóti filmgyárról és meglátod hogy ott készült a film.
2011. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Ígyjártál válasza:
Jójó! Akkor is gyanus!
2011. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy Mo-on vették fel egyes jeleneteit, nem indokolja a zászló jelenlétét. A történet nem Mo-on játszódik, szóval igenis baki.
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 dirtboy ***** válasza:
49%

igazad van,tényleg baki,csak felhúztam magam azon hogy leírtam elsőnek hogy itt készült Fóton,erre meg másodiknak oda írják hogy francia országban játszódik.Nem tudom hogy nem látta hogy már oda írtam a választ.Olyan baki lehet hogy véletlenül maradhatott fent a falon,vagy csak ott hagyják hogy úgysem veszi észre senki mert a színészt nézik mit csinál,ha meg észre is veszik úgy sem sok ember ismeri a magyar zászlót. És különben be is vált mert már láttam ezt a filmet párszor de egyszer sem vettem észre a zászlót mert mindig a főszereplőt néztem akkor.

Másodiktól pedig bocsánat hogy azt írtam hogy nem baki.

2011. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig nem érted. Azt nem vitatta a 2. válaszoló, hogy Fóton vették fel. Csak azt írta, hogy elvileg Franciaországban játszódik, szóval a magyar zászló semmiképp sem illik oda. Sem az, hogy hol vették fel, sem az, hogy milyen nemzet, (jelen esetben amerikai) nem zárja ki, hogy franciaországban játszodjon. Egyébként ebben tényleg tévedett, mert Angliában játszódik, de ezért tényleg kár volt felhúznod magad, mert azt senki nem írta, hogy te tévedsz, csak te nem tudtad felfogni, hogy sem az, hogy Fóton vették fel, sem az, hogy amerikai film nem jelenti azt, hogy nem játszódhat teljesen más országban, és hogy a magyar zászlónak ott helye nem volt.
2011. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 dirtboy ***** válasza:
51%

igen de azért írtam hogy itt forgatták mert másként nem lett volna ilyen baki,mert ha külföldön forgatták volna akkor egész biztosan nem lenne ott a magyar zászló bakiból.

Szóval az elején mikor írtam hogy /itt forgatták fóton azért/ azt úgy értettem hogy azért van a bakiban pont magyar zászló mert itt készült.Hogy hol játszódik az megint más mert az mondanak a történetben amit akarnak,de az nem magyarázza a magyar zászlót.a magyar zászlót az magyarázza hogy itt az országban forgatták és itt követék el ezt a filmes hibát hogy ott hagyták a falon.

2011. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a forgatsi helyszín némileg indokolja a zászlót, de attól még hatalmas baki. És azért nem kellett volna még annyi hülyeséget összehordanod, mert el vagy szállva attól, hogy te ilyet tudsz.
2011. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 dirtboy ***** válasza:
32%
igen én már aztán elvagyok szállva,annyit tudtam hogy itt forgatták erre aztán el lehet szállni ez már tudás a javából,már már Albert Eisenstein vagyok mert ennyi rengeteg infót tudtam a filmről.ne beszélj már ilyeneket.Annyi az egész hogy tegnap kemény napom volt és azért reagáltam úgy ahogy.
2011. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!