Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Micimackó fiú vagy lány?

Micimackó fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 13:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem egyértelműen fiú.

Viszont Malacka... ki is írtam új kérdésként. :)

2008. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik fiú,kivéve Kangát.
2008. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiú :D
2008. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
94%
tuti him ringyó!máskülömben miért futkozna egy szál topp-ban?meg marha jó nev a mici egy fiu medvének!:-)
2008. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Az eredeti, angol változatban a címe Winnie the Pooh, ennél fogva inkább lány lehet, merthogy a Winnie lánynév... Azt igazából én sem értem, hogy magyarul hogyan szólalhat meg Mikó István hangján... :o)
2008. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 tade ***** válasza:
96%
A rosseb se tudja ki milyen nemu ebben a meseben :) Robert Gida nevebol adodoan fiu, Kanga lany ...Fules fiu, bagoly is....nyuszi is..meg Tigris is..de, hogy Micimacko, meg Malacka milyen nemu...haaatt...transz...de tenyleg....ne lehet eldonteni
2008. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Az angol nev alapjan valoban lanynak kene lennie... de fiu. Es valoban az osszes az Kangat kiveve. Mikor itt neztem megdobbentem mert Malackat meg a Nyulat valamiert... amiota az eszemet tudom mindig is lanynak kepzeltem el... eltekintettem meg a Nyul hangjatol is. De itt, szinkron nelkul, mindenkit "he"-vel illetnek kiveve Kangat...
2008. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
A könyvben úgy van, hogy lány, hiszen Mici.
2008. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
ez mindenkit megzavar.a köny elején kicsit érthetetlenül magyarázzák el és mindenki azt hiszi ezek után hogy lány.Nem régen az én baráti körömben is felmerült ez a kérdés többször elolvastuk azt a részt aminek az a lényege, hogy micimackónak lány neve van de fiú.:)
2008. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
az 5. válaszolónak igaza van,és az angol könyvekben she-ként szerepel,ami ugye nőnemű mackóra utal:)
2008. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!