Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud valami információt a...

Ki tud valami információt a Gilmore girls (Szívek szállodája) 8. évadjáról?

Figyelt kérdés

Hallottam már azt régebben, h lesz, aztán azt, h mégse. És most rábukkantam valami külföldi letöltő oldalra ahol lelehet tölteni a 8. évadot... ezek szerint mégis van?? (nem töltöttem le arról az oldalról mert fizetős, de érdekelne, h akk most mi van).

Ez a kedvenc sorozatom, szóval nagyon érdekel a dolog. Előre is köszi az infókat! :))


2011. aug. 16. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


8.évad biztos nem létezik. Bár nem néztem, de ez alapján a hetedik évad vége le is zárta a teljes sorozatot: [link]

[link]

2011. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy nem lesznek már újabb részek. Régebben tényleg volt róla szó, de nem lett belőle semmi.
2011. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs több :(( hihetetlne..mostanában visszanézem az összes többi részt..amikor elkezdődik a főcímdal akkor kb sírva fakadok mert visszagondolok amikor régen hazamentem és néztem :( na jó betegesen hangozhat de akkor is
2011. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igazi. Látszik hogy össze van vágva sok darabból és a leírása is úgy kezdődik, hogy a feltöltő csinálta azt.

Nincs 8. évad.

2011. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zsebeskriszti válasza:
Egyetértek az előttem szólóval ez csak összevágott videó.
2013. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van 8 évad!!! igenis és tudom is bizinyítani
2015. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben csak olyan válaszok vannak amik az ellenkezőjét bizonyítják.


Ha van valamid akkor mutasd meg, bemondásra senki nem ad hitelt. Bár nem tudom miért jön elő új és új bizonyíték, amikor az összes hivatalos oldalon véget ért a sorozat, és azóta sem készült új évad.

2015. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 8. évad premierje 2016 november 25. Gondolom pár nap és lesz hozzá felirat is.


Ha valakit még érdekel.

2016. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!