Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Family guy részt...

Melyik Family guy részt nézessem meg apámmal, hogy megszeresse?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a Star wars különkiadásokat, az előző generációból szerintem nagyon sokan látták, tudna párhuzamot vonni a cselekményben, élvezni a paródiát és egyben belelátna a Family Guy-szintű humorba is.


Az önálló részek szerintem azonos szintet ütnek meg, mindegyikben vannak ütős poénok amiért érdemes nézni, de keveset lehetne kiemelni közülük hiszen nagyon sok csak flashback-poén ami 2-3 másodperces és az adott jelenetet dobja fel.


Arra meg nincs garancia hogy bármelyik is tetszeni fog neki, csak mert neked meg másoknak tetszik.

2011. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két részen nagyon vacilálok: Stewie megöli Loist és a Quagmire apja. Melyik legyen?
2011. aug. 20. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én apám is alapból gyűlölte, de legutóbb már ő maga kapcsolt oda. Szerintem idővel nálatok megoldódik, csak nézzed, a tiéd sem fogja kibírni röhögés nélkül.
2011. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aStewie-s rész jobb annak, aki msot kezdi. Nem láttam sajnos egyiket sem, én is kb. egy hónapja nézem minden este a comedy centralon, régebben csak ha épp nem volt más...

szóval úgy értem, az első mit mondtál, az... jobban kapcsolódik az alapsztorihoz, de nem is tudom... :D

2011. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én anyummal szerettettem meg 3 rész volt amit végig röhögött, egyik a mosó medvés nemtudom melyik évad :S

és a másik 2-re se nagyon.. régen voltmár :)

2011. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!