Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajtam kívül van még valaki...

Rajtam kívül van még valaki aki várja az Underworld 4-et?

Figyelt kérdés

Tehát a film első részét egy-két magyar helyszínen forgatták.Szerepelt benne a híres,nevezetes Görög Zita is,akinek pályafutása sajnálatos módon nem tartott túl sokáig.Alacsony költségvetése ellenére belopta magát rengeteg ember szívébe,mert egy "darkos" hangvitelű,izgalmas

akció horror volt.Aztán jött a második rész,ami akcióban talán gazdagabb volt mint elődje,de mégis hiányzott belőle

valami plusz.A harmadik részből pedig hiányoltuk a mi kis Selenünket/Kate Beckinsale,aki az Underworld filmek különleges effektje volt,hiszen hamar megszerettük a karakterét,és nem mellesleg nagyon szép a vámpír csajszi.

Szóval nekem csalódás volt a harmadik remekmű,de itt a negyedik.Selene felébred a mesterséges kómából,és mérgesebb,harciasabb mint az eddigi filmben.

Már nagyon kijött a formából,és szeretne szétrúgni egy-két feneket.Közben lett egy lánya,és barátját Michaelt megölték.Szóval egy kicsit dühös a lelkem.


2011. aug. 23. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. aug. 23. 21:13
 2/4 A kérdező kommentje:
2011. aug. 23. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

májkül :/

az első hármat se láttam

2011. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom már!

Az Underworld filmek messze a legjobb és legigényesebb vámpíros-vérfarkasos filmek. Nem a b*zi Twilight!

2011. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!