Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek van az országban a...

Kinek van az országban a legnagyobb film gyűjteménye?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm a filmeket ! ebbe mindenféle film bele tartozik ! több mint 100 ezer filmem van ! Kiváncsi lennék hogy van-e valaki akinek ennél több van?
2011. aug. 30. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És hány ezer évig tervezel életben maradni, hogy meg is tudd nézni őket?
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
lehet, h jedi.
2011. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem azért gyűjtöm h mind megnézzem őket! mert lehetetlen csak 1 hobbi mindenki gyűjt vmit én ezt ! szal mekkora az orzság v akár a világ legnagyobb házi film gyűjteménye?
2011. aug. 30. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Hova rakod azt a rengeteg filmet?
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagy része dvd-ken van! miv 2-3 ft-ér tok szerezni 1 db dvd-ét meg a netem is ugye 120megás szal nincs gond h h szerzem be és hova rakom a filmeket
2011. aug. 30. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Másolt filmek?

Azokat én is gyűjtöm 2 év alatt már van több mint 500.

2011. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindenféle filmek! bármi a neten amit lehet találni az meg van szinte!
2011. aug. 30. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha DVD-n tárolod a filmeket, pláne pár Ft-os lemezeken, hacsak nem tárolod a 100ezer filmedet valami speciálisan kialakított helyiségben, néhány éven belül a gyűjteményed szépen el fog tűnni, használhatatlanná fog válni a nem megfelelő tárolás miatt.


Meg azért ez a 100ezres filmes gyűjtemény is elég kamuszagú... Szerintem a Nemzeti Filmarchívumban sincs ennyi film, pláne nem magángyűjteményben.

100ezer film DVD-n... számoljunk kicsit. Hol tárolsz te ennyi lemezt, még akkor is, ha mondjuk egy lemezen nem egy, hanem két film van? Az 50ezer lemez. Az már elég tekintélyes súly és méret, amit nem lehet egy kis szobában tárolgatni, hacsak nem egy raktárban raklapokon.


Meg aztán mit érsz a 100ezer filmmel, ha nem tudod megnézni őket?

Én már olyan 10-15 éve gyűjtök filmeket, mégis 200 alatt van a filmjeim száma, mert nem tartok meg minden szemetet, hanem csak az arra érdemeseket.

2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
te hallod 1 dupla dvd-re rákom kb 10 filmet mpg fájlba de ennyire nem lehetsz analfabéta h még ezt sem tudod de am köszi a választ
2011. aug. 31. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen írása van, mint neked, az szerintem ne oktasson ki másokat az analfabetizmusról :):):):)


Ha egy DVD-DL-rere 10 filmet raksz mpg-formátumban, az ritka ótvar minőség lehet... rommá tömörítve, 1-2-3 mbps-os bitrátával, ami konkrétan fosh.


Ami pedig a tudást illeti, vágó és videótechnikus vagyok, alighanem a seggembe is több tudás fért a témával kapcsolatban, mint neked, szóval köszönj szépen a bácsinak csókolommal, aztán hallgass szépen, mint egy jó kisfiú :)

2011. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!