Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Dragon Ball Z részben...

Melyik Dragon Ball Z részben alakul át először Son Goku Super Saiyan-né?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalakon azt olvastam, hogy a 81. epizódban, de ezt erősen kétlem.
2011. szept. 3. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
95.-ben. Talán az amerikai verzióban van a 81-ben a vágás miatt
2011. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és saiyajin az, eredetileg
2011. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, sokat segítettetek. :D

Amúgy meg a Saiyan-Saiyajin témához annyit fűznék, hogy magyarul nézem, és más nyelv szerint csak angolul hallottam, azt is játékban, és az Saiyan volt. Nem azt mondom, hogy a Saiyajin helytelen, ne érts félre (mivel japánul Saiyajin, ezért valószínüleg helyes), csak nekem ez így maradt meg. :D

2011. szept. 3. 01:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem, az amerikai verzióban van így, és ugye a játék is valahonnan onnan jön ezért. Én magyarul nem nagyon szoktam őszintén, pedig szerettem annak idején mikor a tvben ment, meg szerintem a hangok is jók, csak a szöveg nem jön be (kicsit gyerekes). A német verziót ismertem még, aztán mikor neten elkezdtem nézni, ráakadtam a latin-amerikaira amiről nem gondolná az ember hogy mennyire jó, azóta csak azt nézem a dblatino.com-on, amin az összes sorozat meg filmek is rajta vannak esetleg néha a japán verzióba belenézek de abból csak egy két részletet. A latinban nagyon eltalálták a hangokat, főleg Vegitáét, de a többiekét is, beleéléssel játsszák el, ráadásul teljesen ugyanaz mint az eredeti. Persze eleinte nem sok mindent értettem ma meg szinte perfektül beszélem a spanyolt. Az amerikai-angol verziót nem szoktam nézni mert nagyon különbözik a többitől. Egyébként most is hogy újranézem, ott tartok mikor átalakult Goku és most pedig Freezer gyűjti össze az erejét h elérje a 100-ot a Namek bolygó pedig nemsokára felrobban xDD
2011. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!