Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy vannak sorrendbe a...

Hogy vannak sorrendbe a resident evil filmek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy kérném, hogy írjátok le föntről lefelé a filmek címét...

Azt tudom, hogy a resident evil afterlife a 4. rész, de abban sem vagyok teljesen biztos :S

Szóval a resident evil filmek teljes címét írjátok le nekem sorrendbe, hogy melyik jön melyik után, mert megszeretném nézni sorban :)

Előre is köszönöm!


2011. szept. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Resident Evil [A Kaptár] (2002)

Resident Evil: Apocalypse [Apokalipszis] (2004)

Resident Evil: Extinction [Teljes pusztulás] (2007)

Resident Evil: Afterlife [Túlvilág](2010)

Resident Evil: Retribution (2012)

2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezer köszi :)))
2011. szept. 9. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
máskor esetleg utána nézhetnél te magad. Ne legyél már ilyen nyámnyila.
2011. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért is van ez az oldal? :O
2011. szept. 13. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igazság szerint ez az oldal azért van, hogy olyan kérdéseket tegyél fel, amire nem találtál választ (magadtól, a neten, vagy bármilyen forrásból), sokan viszont arra használják hogy helyettük mások keressenek rá Google/Wikipedia/egyéb forrás segítségével).


Ettől függetlenül van aki szívesen segít így is és helyetted megkeresi, van aki megkeresi de azért szól hogy ezt igazán megcsinálhattad volna magadtól is, és van aki csak háborog de nem segít semmit - majd te eldöntöd mi a hasznos ezekből, de valóban ez egy olyan kérdés amire egyértelműen rá lehet keresni még Google-ben is.

2011. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos, igazság szerint én rákerestem, de nem jöttem rá melyik készült előbb, mivel nem számozták be őket és nem tudtam, hogy ez a "Kaptár", amiről már annyit hallottam, aszt hittem, hogy ennek a filmnek csak resident evil a címe, nem tudtam hogy ez a kaptár...

Igen tudom, ez égő, de van ilyen!

2011. szept. 13. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb itt próbáld:


[link]

2011. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fityó Gábor válasza:
2008-ban is jött egy rész bioterror néven
2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!