Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb és egyben a...

Melyik a legjobb és egyben a legnagyobb költségvetésű film 2000-től napjainkig?

Figyelt kérdés
Harry Potteren kívül:)
2011. szept. 27. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

A legjobb és a legnagyobb költségvetésű az esetek 99% nem ugyanaz a film.

Sőt, mostanában az iszonyú drága, húdeszuper látványos filmek nézhetetlenül sz*rok.

2011. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avatar
2011. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A legtöbb bevételt az Avatar hozta

2. helyen a Titanic de ivel 2000-töl kérdezed... a Harry Potter VII/2

a 3. a Gyűrűk Ura 3 és ezután jön a Transformers 3

[link]

2011. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Költségvetésben eddig nem sikerült az Avatar-t lepipálni a 2000 után készült filmek terén.


Előtte a Titanic, kicsivel korábban a Waterworld tartotta a rekordot.

2011. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Batman - Sötét Lovag nemcsak látványos, de jó is.

Nekem az Avatar nem tetszett.

2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen ez a 2 a mai napokban, egyáltalán nem illik össze... a szerényebb filmek a történetre mennek, hiszen azt már valaki megírta, csak megkell venni... viszont azok a filmek, amik szó szerint sz***k, rengeteg büdzsét használtak fel, mivel a látványra mentek leginkább... kiemelném itt az agyonajnározott Tűzgyűrű c. alkotást, amit egyszer néztem meg, és meg is bántam... manapság ritkán találni olyan filmet, ami nem csak látványos, de még jó is... a sötét lovag-felemelkedés nemtudom, hogy mennyire volt drága, de nagyon jó film lett... na meg most jött a marvel újabb képregényfilmje, az Amerika kapitány, és bekell valljam, nem tartottam hűde látványosnak, de most belopta magát a szívembe... talán még 5-10 év múlva is szívesen megnézem majd :)
2014. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!