Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a rész? (két pasi...

Melyik ez a rész? (két pasi meg egy kicsi?

Figyelt kérdés

egy részt láttam belőle.

mikor ülnek az asztalnál és a kisgyereknek magyaráznak vmit.. megkédezik tőle h milye van a fiúknak mai a lényoknak nincs?

erre a gyerek: szakála..

mélyebben??

szakálla(és elmondja mély hangon):D:D

egyszer mutatta valaki ezt a részt és azóta is keresem h melyik ez:D

köszi a segítségeget:)


2011. szept. 28. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúú, így hírtelen nem tudom melyik rész, de mindegyik részben ilyen poénok vannak, és imádnivalóak! Főleg Ellen:)

Érdemes lenne belőle több részt megnézned, garantáltan tetszeni fog. Esténként fél 8 után van a viasat3-on, de neten az onlinesorozatok.hu oldalon fent van az összes évad össszes része, le sem kell tölteni, ott megnézheted a filmet :)

2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néha néha elkapok egy-egy részt azt nézni szoktam. de ha télleg ilyen jó lehet elkezdem előlről. köszi szépen:)
2011. szept. 30. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
szeritem itt még Jake nagyon fiatal így az első pár évadban lehet:) de mindenképp kezdd el nézni, nagyon jó sorozat :))
2012. jún. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!