Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le fogják szinkronizálni...

Le fogják szinkronizálni magyar nyelvre a The Walking Dead című sorozatot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha megveszi valamelyik magyar tévécsatorna a sugárzási jogot. Erre azonban véleményem szerint igen kevés az esély. Sajnos, a horrortéma Magyarországon eléggé tabu, mármint nem moziban, hanem tévében. Érthetően ezt a sorozatot nem lehet a téma miatt főműsoridőben sugározni, csak 11 óra után, az viszont marketingszempontból már nem túl szerencsés idősáv (a reklámidő díja már nem olyan magas, mint a délután 5 és 10 óra közötti időszakban).

Ha megvenné valamelyik csatorna, az valószínűleg valamelyik külföldről sugárzó lenne, amire más média-előírások vonatkoznak, szóval én úgy vélem, a Walking Dead esetében az AXN jöhet számításba, esetleg a Viasat3, vagy a Viasat6, de TV2-n, RTL-en szerintem igen valószínűtlen a megjelenés.

2011. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
remélem nem, nagyon jo a felirat is (vagyis pontos), szerintem nem fog
2011. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tyrion97 válasza:
nagyon remélem
2011. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem énis h kijön a szinkron most kezdtem el és nemtudom megunni 10/10 nálam :D a felirat is jó de kevesebb dologra tud az ember figyelni ha még olvas is közben
2012. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
HBO megtehetné :D Trónok harcát is ők szinkronizálták
2012. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
De azt is vedd számításba, hogy a trónok harcát az HBO készítette...
2012. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

esetleg meg kéne tanulni angolul nem?

De kérdésedre válaszolva, mivel a Grimm et is leszinkronizaltak, márpedig témájában az is horror szerű, akkor valszeg ezt is le fogják....

Márcsak azért is, mert a Grimm Amerika number one show ja és a walking dead a Number two.....

2012. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi bajom az angol szinkronnal, én úgy eredeti nyelven jobban szeretem.
2012. okt. 22. 18:44
 9/15 anonim válasza:

ja szerintem is ezek jobbak eredeti nyelven

mert én pl a grimmet is nézem és angolul sztem jobb

2012. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyszer majd talán.... de nem hiszem, hogy a két kereskedelmi megcsinálná, nekik a Rosalinda féle amiből a 66 ezredik változat is ugyanarról szól csak más szereplőkkel jobban megéri.

Odaáttal is rendesen el vannak maradva.


Ami viszont eléggé meglepett engem, hogy a Szlovák JOJ+ adó elkezdte csütörtök esténként vetíteni a Walking Deadet maraton jeleggel egyszerre több részt.

A 3. évad utolsó része ugye hétfőn jelent meg, és ugyanazon a héten csütörtökön már szinkornban adták.

2013. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!