Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (naruto) Tobi maszkja alatt...

(naruto) Tobi maszkja alatt ki van?

Figyelt kérdés
ismerősökkel vitatkoztunk mert azt mondták hogy madara van amikor kiderült a héten hogy öt feltámasztotta kabuto.
2011. okt. 16. 18:25
1 2 3 4
 1/36 micsinai válasza:
Uchiha Madara
2011. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ha feltámasztották?! mert ugye csak akkor lehet valakit feltámasztani ha már meghalt ... :/
2011. okt. 16. 21:14
 3/36 anonim ***** válasza:
Az ugye biztos, hogy Uchiha. Bár Kakashi se az, mégis van Sharinganja. Sokan mondták, hogy Obito az, mielőtt ő maga mondta, hogy ő Madara. Nade mivan, ha mégis ő Obito? Logikusnak tűnik. Az arcának csak a felét mutatta meg Sasukénak, Csak az egyik szeménél van luk a maszkon. Nem nagyon jut eszembe más lehetőség, de lehet, hogy van, csak nem tudok róla, mert annyira nem követem a Narutot.
2011. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nem Madara az, mert őt feltámasztják az újabb manga részekben, szóval más. Obito azért nem lehet, mivel egy sharinganja maradt és Tobinak a Konan elleni harc során a maszkja megreped és neki kettő is van. Szóval én Madara öccsére tippelek, hogy talán még él és ő az, de nem tudni pontosan.
2011. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
46%
uchiha obito szerintem mivel minden összehangol pl: egyik szeme sharingan meg ilyenek
2011. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szerintem jövő héten kiderül. Bár ahogy Kishimotot ismerem lehet, hogy abból a jövő hétből jövő hónap lesz.
2011. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 SennaHikari ***** válasza:
93%

Ha engem kérdeztek, a következő a helyzet.

Tobi kétségtelen, hogy ő maga Uchiha Madara, de lehetetlen, hogy ő még életben legyen, ugye. Én személy szerit arra gondolok, hogy Orochimaru jutsujához hasonlóan ő is más- más testekbe költözött mindvédig, hogy életben maradhasson és az a test amibe most van, valóban Uchiha Obito-é. A sharingan szem, a termete, a haja... Minden egybevág.

Ha hülyeségnek tűnik, nézzétek el nekem ^.^

2011. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

ezen én is gondolkodtam ..obito-t egyből ki is zárnám ,Madara tuti nem lehet se az öccse mivel neki elvette a szemeit ...és most h madarát elintézi az 5 kage...Narutonak tuti vmi erősebb ellenfele lesz ha már madara nem lesz... sztm nem lehet más mint Rikudou Sennin ....a többiek honnan tudnának a 10 farkúról??? és Konannak is azt mondta mikkor elvette nagato szemét h csak vissza veszi azt ami eredetileg is az övé volt...

nem tudom ....én rá tippelek a legjobban vagy vki olyanra aki eddig nem is szerepelt....

De am ti nem érzitek úgy h hamarosan vége lesz a mangának???:((((azé remélem h nem jár úgy mint a Bleach

2011. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
a 6 út bölcsére én is gondoltam.
2012. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
orbán viktor
2012. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!