Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Bábel című filmet,...

Aki látta a Bábel című filmet, az megtudja mondani, hogy a végén miért ugyan az a jelenet van mint az elején, amikor felhívja a Brad Pitt a dadust? Mert a gyerek úgy beszél, mintha nem is történt volna velük semmi, és előtte nap suliban lettek volna.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 09:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a végén az Általad említett telefonbeszélgetés teszi időben rendbe a dolgokat. Tehát amikor a nő már a kórházban van, akkor beszél igazából a férj a dadussal, hogy semmi gond, el tud majd menni a fia esküvőjére, lesz ki vigyázzon a gyerekekre. Aztán csak utána történik, hogy a dadus átviszi magával a határon a gyerekeket, mialatt a nő a kórházban már lábadozik. Tehát amit a filmben úgy mutattak be, mintha egy időben történt volna, igazából nem egy időben történt. Legalábbis én így értelmezem.
2011. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint, ahogyan azt te is láttad, a történetben több szálon fut a cselekmény. Egymást követő események láncolatából épül fel a történet.Mindenkinek a cselekedete befolyással van a történet alakulásában. Szerintem tök egyértelmű volt, hogy azért mutatják a végén a dadust, hogy időbeli sorrendbe tudd tenni az eseményeket.Enélkül egy jó nagy katyvasz lenne az egész, de ez a pici utalás a dadus telefonjára segít kibogozni a történések sorrendjét! Tudod, a bábeli zűrzavar! Ezért is a címe!
2011. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már világossá vált a film.:)
2011. nov. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!