Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát 4. évadát mikor kezdi...

Odaát 4. évadát mikor kezdi el vetíteni az Rtl klub?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még leszinkronizálva sincs nem a közeljövőben. A 2. és a 3. évad sugárzása között is több év telt el, akkor kezdtem el gimibe járni mikor adták, és közben leérettségiztem...

Pedig elvileg nem volt rossz nézettsége csak úgy néz ki nem kell annyira a csatornának.

2011. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy kár :( .A valóvilágféle hulladékműsorok helyett igazán betehették volna... Azért kösz a választ!
2011. nov. 19. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, de hát mindenki tudja, hogy csak az ilyenekre van igény...

Szerintem kezd el feliratosan, eleinte fura, más hangszín, nekem inkább a texasi akcentus volt olyan indok, amiért nem akartam bepróbálni úgy, de vártam eleget, igazából hamar meg lehet szokni.

2011. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem soha.

az első 3at ismétlik mindig több csatornán is időnként.

2011. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most nem rég néztem újra a rég részeket a neten egészen a 3. évadig és hát elkeztem feliratosan a 4.-ket,nem ugyanaz az élmény de ez van,az rtl már semmi jót nem ad csak 10 éves akció filmeket és olyan műsorokat ahol magyarország legretardáltabb senkijeit nézhetjük,h hogyan szídkozódnak.Ez van úgy látszik nem érdemük a nézők kedvében járni,én már nem is igazán nézek tévét,mert nem érdekelnek az ilyen szennyműsorok.Pedig igazán tarthatnánk már az 5.-ik,6.-ik évadnál is.De hát,elősször elmegyünk a valóvilág 127-ig majd útána eszükbe jut,h kéne már vlm más is.Igaz,hmost megy az odaát 3. évad de hát az is mikor?Amikor már a kutya sem nézi a tévét,mert az ember másnap korán kell és nem otthon tunyul jóeseteben.
2011. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zulumester válasza:
Hát ahogy az rtl az utóbbi hónapokban "bánt" a sorozatokkal, úgy elég valószínűtlen, hogy bemutassa a következő évadot. De nagyon remélem, hogy most tévedek :D
2012. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na! Lehet hogy hamarabb lesz mint gondolnánk!!:D


[link]

2012. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!