Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért volt ez rossz álom Bellának?

Mért volt ez rossz álom Bellának?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Hajnalhasadást és volt egy olyan jelenet ahol Bella és Edward sakkoznak, Bella nyer és nagy egymásra másznak...És kiderül hogy ez csak egy álom, mert Edward felébreszti Bellát mert álmában sírt. Én még nem láttam egy részt se...lécci magyarázza meg nekem valaki hogy mért volt neki ez rossz álom! Előre is kösz

2011. nov. 27. 15:03
 1/6 Handuc ***** válasza:
Tulajdonképpen nem rossz álom volt. Egyszerűen csak... egy álom volt. Nincsen nagy jelentősége a filmben. Azért álmodta azt mert azt akarta hogy valósuljon meg. Egyépként ajánlom a többi részt is.
2011. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért volt számára "rossz" ez az álom, mert álmában szeretkeztek Edwarddal és amikor felébredt rájött, hogy csak álom volt az egész.
2011. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mért nem szeretkezhetnek? Edward miatt? A vámpírsága miatt?
2011. nov. 28. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem lehetne, mert Edward túl erős, Bella meg túl törékeny és Edward fél, hogy túlzottan elveszítené a fejét szex közben és sérüléseket okozna Bellának (ahogy látszik is a filmben Bella kék-zöld foltjaiból) vagy ami még rosszabb, akár meg is ölhetné véletlenül.
2011. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ááá szóval ez a gond :D köszönöm a válaszokat :D
2011. nov. 28. 21:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és mégegy! Hogy tudtok valami oldalt ahol csak a szexjelenetet nézhetem meg? Vagy valami olyan oldalt ahol le van írva. Előre is köszi :D
2011. nov. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!