Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana egy jó 2....

Valaki ajánlana egy jó 2. világháborús filmet?

Figyelt kérdés
Ryan közlegény megmentése és az ellenség a kapuknált láttam és nagyon tetszettek.Ha lehet ne olyan nagyon régi filmek legyenek amiben úgy hal meg egy ember, hogy elesik és mégcsak nem is vérzik, hanem kicsit élethűbb.Például mutatják benne ahogy ellövik a kezét vagy a lábát.:)
2011. dec. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztálingrád. 1993-as, nagyon nagy film. Nekem tetszett:) Nem tudom vannak-e olyan bakik benne amiket mondtál, nem emlékszek rá már rég láttam, de ha voltak akkor se tűnt fel annyira jó:)
2011. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A régebbi filmek kevésbé akciódúsak vagy véresek, sokszor ezért nem látsz fél végtagokat és hasonlókat.


A "klasszikusok", mint a Híd a Kwai folyón, Piszkos tizenkettő és a korabeli filmekben ilyeneket nem látsz.


Igaz sorozat, de Az elit alakulat címűt tudnám ajánlani. Mind a 10 rész fent volt a youtube-on magyar szinkronnal, de le is töltheted.

2011. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elit alakulatnak utánanéztem,de csak 5 percesek vannak:(Itt úgy van hogy 1 részen belül felraknak még nemtudomhány részt, mert egybe nem lehet?Remélem érthetően fogalmaztam.
2011. dec. 18. 18:31
 4/5 anonim válasza:
Ryan közlegény megmentése!
2012. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt már láttam.:)De tényleg jó.:)
2012. jan. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!