Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legjobb NÉMET filmek?

Melyek a legjobb NÉMET filmek?

Figyelt kérdés
nekem nem olyan kell, ami eredetileg német,de le van szinkronizálva magyarra, és egy letöltőoldalon se lehet németül letölteni, hanem ami mondjuk azt ncore-on vagy akármelyik jó magyar letöltőoldalon rajta van.de ha van jó német film, ami nincs ugyan fent magyar oldalon, de ti tudtok hozzá adni linket, az nagyon jó lenne és akkor azt is elfogadom..!!!
2011. dec. 19. 19:38
 1/9 Antimod ***** válasza:
100%
Nem tudom, min van fent, min nincs, de elég ütős film: A kísérlet.
2011. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napola
2011. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 habibi ***** válasza:
100%
most neked német nyelvű filmek kellenek vagy mit szeretnél? (nem értelek, ilyen bonyolult magyar mondatot nem értek jól) de ha német kell: c1neon.com
2011. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
habibinek írom:teljesen igaza van.így visszaolvasva ténnyleg bonyolult.de a lényeg:van olyan német film, amit németek csinálak, német nyelvű az eredeti DVD, és szinkronizálják, és az oldalakra csak a magyart teszik fel.de ha egy filmet nem szinkronizálnak, felteszik az eredetit.olyan filmet kértem, ami fennt van németül magyar oldalon.de az oldal, meg a két film is haszonsak voltak számomra.KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
2011. dec. 19. 20:45
 5/9 anonim válasza:
Barátság! -a film címe ami nagyon tetszett eddig és német (feliratos, HBO-n ment)+ a Hullám (bár azt csak hírből hallottam)
2011. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon jó film: Barfuss! Magyarul elég furcsa, de: "Mezítlábas szerelem". Amúgy szerintem érdekes, és sok mindenre rájöhet az ember ha figyel :)
2012. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 geo84 válasza:
Im Juli , Soul Kitchen , Good By Lenin ,Das Leben der Anderen. Vagy ncore-on keresel "german"-ra (xvid/en szűrésel) és kiad rengeteg német nyelvű filmet
2012. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Német nyelven akarsz filmeket nézni? Vagy csak az eredete legyen német?

A legjobb német film számomra A lé meg a Lola

2014. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Die Welle - A hullám

Das fliegende Klassenzimmer - A repülő osztály

2016. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!