Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a koreai történelmi...

Szeretitek a koreai történelmi/modern drámákat?

Figyelt kérdés
És ha igen/nem miért? :)
2011. dec. 27. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. :D

Miért? Mert csak. :D

2011. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

fúú én nagyon szeretnék nézni, de nem toom hol letolteni legalább magyar felirattal:(ezek az uuj drámák jók lehetnek:)

ha vki tud vmi ilyesmi oldalt, aholle lehet tölteni, azt nagyon-nagyon megköszönném.:)

2012. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mert szeretem koreát;)
2012. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én különösen imádom. :D Az ok szerintem egyszerű: mert szeretem a kultúrát és a nyelvet.

Én angol felirattal nézem, mert az fantasztikus gyorsasággal felkerül a netre (a részek után 2-3 nappal), nagyszerű képminőségben (HD). Ha tudsz angolul akkor ezzel kellene próbálkoznod (nem tudom ki kérdezte). Ja, és nem letölteni szoktam (az túl sok idő), hanem online nézem. :)

2012. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van egy aktuális amit nézek.Állandóan találok valamit,és képes vagyok reggeltől estik bámulóm.Az biztos hogy később ki is mennék Koreába,Japánba mert annyira bejön az a környezet ahogy élnek.A filmekbe eléggé beleszövik az igazságokat.:)
2012. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is imádom. És azoknak, akik hasonlóképp vannak: d addicts.com ezen belöl a hungarian d addicts. rengeteg magyar felirattal, és van letöltési link is!
2012. jan. 9. 19:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, a felirat külön van, de könnyű egyberakni! Ha vkit érdekel, szívesen leírom ide!!!!
2012. jan. 9. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom őket (inkább a modernebbekre szavazok, amiben van akció, dráma és szerelem is pl. IRIS)...

De nem tudom összerakni a feliratot a filmmel :( Hogyan kell?

2012. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A dolog nagyo egyszerű: megvan a film, hozzá a felirat: a kettőt ugyanolyan címre átnevezed, és megnézed, de így csak a gépen tudod lejátszani. Ha dvd-n akarod nézni, bonyolultab programokra is szükséged lesz; ajánlom a convert x to dvd-t , ez a program jóval egyszerűb mint pl.: a virtualdub.
2012. jan. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!