Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus anime?

Romantikus anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, tudom...: Már regeteg ilyen kérdés volt.

De! Azokra a kérdésekre adott válaszok között nem találtam olyat, amilyet keresek. Lehet, hogy nincs is.

Ami kikötésem:

-Legyen nagyon romantikus

-lehetőleg vidám

-Happy End (Utálom, amikor az anime végén nem is jönnek össze rendesen, meg nem az történik amire vártam... Ha nincs jól kifejtve a vége, stb.)

-Fiatalokról szóljon (Kb. 14-18 évesekről)


Olyat szeretnék, amiben nincs szerelmi háromszög, vagy ilyesmi... A fiú szereti a lányt, a lány is a fiút.



Amiket láttam, és tetszettek:

-Kimi ni todoke (örökös kedvenc)

-Kaichou wa maid-sama

-Special A

-Lovely Complex

-Toradora (ez már nem annyira jó, de elment)

-Ouran High school host klub (kicsit jobban kifejthették volna a végét)



Láttam az Itazura na kiss-t is. Nem volt rossz, de most nem ilyet szeretnék. Nem olyat, ami szinte végigkíséri az életüket. Peach Girl befejezésén hatalmasat csalódtam. Meg ez a szerelmi háromszög sem tetszett. És még számtalan más anime sorozatot láttam.



Tényleg köszi, ha netalántán mond valaki valami jót! :)


2012. jan. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem muszáj újnak lennie! Régebbi is jöhet. A Marmalade Boy sem volt rossz, pedig nem mostani. :)
2012. jan. 22. 21:35
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
ööö...talán a Bokura ga ita!! vayg talán még a Méz és lóhere...:/ de olyasmi amit te írtál nem nagyon jut eszembe...talán csak ezek ><
2012. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 kiscica005 válasza:
100%
Clannad ( imádom),Vampire knight, Romeo & Juliet, amire mostanában kattantam rá abban van egy kis akció is de annyira megragadott h. már várom a fordítását a többi részének az pedig a Guilty Crown
2012. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Bokura ga ita: Láttam, de nem igazán tetszett. Nem a grafika, hanem túl komor volt. Meg az a srác sem jött be.

Méz és lóhere: Nem túl fiatalok voltak benne. De ami nagyobb baj, hogy a befejezés nagyon nem tetszett. :)

clannad: Elkezdtem nézni, de túl sok lány volt benne. Meg az is elég hosszú, és azt hiszem az egész életüket bemutatja.

Vampire knight: Abban is két fiú volt, egy lány. Nekem meg pont az a fiú tetszett, aki a lánynak nem. Szóval nem néztem tovább.

Romeo & Juliet: Még nem láttam, csak részleteket. De őszintén szólva nem vonzz ez a történelmi sztori. És mivel Rómeó és Júlia, nem hiszem, hogy Happy End lesz. :))

Guilty Crown: Még nem is hallottam róla, de akkor utána nézek!



Szóval nem igazán jók, de azért tényleg köszi, hogy válaszoltatok! ;)

2012. jan. 23. 17:30
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Kareshi Kanojo no Jijou

Hana Yori Dango

Gokinjo Monogatari

Paradise Kiss

2012. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Neked is köszi! :)


Kareshi Kanojo no Jijou: Bevallom, ez az anime így nagyon is tetszik. Sajnos nincs hozzá magyar felirat. Bár azt mondták, hogy a befejezés rossz. Szóval nem szívesen nézném meg. :)

Hana Yori Dango: Ezt elkezdtem nézni, de túl furcsa volt a hangulata+ a kinézete. Meg ezek a rosszfiúk kimondottan taszítottak.

Gokinjo Monogatari: Ez viszont tetszik! Kicsit furcsán néz ki, de azért szívesen megnézném. Kár, hogy ehhez sincs felirat. Kicsit furcsán néznek ki a szereplők ezzel a majom külsővel, de szimpatikus anime.

Paradise Kiss: Sokat hallottam róla, de eddig még nem nagyon néztem utána. Lehet rá esély, hogy tetszene.


Szóval köszi! :)

2012. jan. 23. 19:36
 7/52 nojé válasza:
100%

Hanasakeru Seishounen: Hát lehet hogy nem igazán fog tetszeni, mivel több fiú is szereti a lányt de egyértelmű hogy a lány kit szeret és végül is az is szereti.

Nogizaka Haruko no Himitsu

Happines

Myself, Yorself

Clannad és a Clannad After Story is állatira jó de van benne egy sor bőgős rész, de alapjába véve nagyon jó :D

Count and Fairy

Ayashi no Ceres

KimiKiss Pure Rouge

Pretear

Karin

Fushigi Yuugi : ez egy kicsit régebbi

Hidori no Hiba

B gata H kei : Ez egy hangyányit perverz de nem történik semmi olyan benne

Chobits

Jellifish Princess

Remélem találsz olyat ezek között ami majd tetszik. Jó animenézést. Amúgy ha te ilyen sok animét láttál nem tudnál te is ajánlani nekem egy párat. Nekem nem baj ha van benne szerelmi háromszög és dráma sem. Előre is köszi :D

2012. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%

Örülök, hogy sikerült olyat találnom, ami tetszik Neked :) Igazából ezek közül egyiket sem láttam (csak a Paradise Kiss-t) így nem tudom, hogy melyik pontosan olyan, amilyet Te szeretnél, illetve azt sem tudom, hogy van-e hozzá magyar felirat.

Van még pár anime, amit találtam, lehet ezek közül is tetszik majd valamelyik:

Ashita no Nadja

Ai Yori Aoshi

Fate/stay night

Fruits Basket

Full Moon wo Sagashite

Ginban Kaleidoscope

Hana Yori Dango

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

Kanon

Kishin Houkou Demonbane

Kuragehime

Love Hina

Maburaho

Mahoromatic

Maison Ikkoku

Midori no Hibi

Nodame Cantabile

Nyan Koi!

Onegai Teacher

Onegai Twins

Rec

Rosario to Vampire

Seto no Hanayome

Shuffle!

Shugo Chara!

Tenjo Tenge

To Heart

Special A

True Tears

Ultra Maniac

Yoake Mae Yori Ruri Iro Na -Crescent Love-

Zero no Tsukaima


Ez egy elég ömlesztett lista, több mint valószínü, hogy nem mindegyik felel meg az elvárásaidnak, de remélem találsz olyat, ami tetszik.

2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 rebeka1 válasza:
8%
UNALMAS VAGY NEM OLVASTAM VEGIG MERT TE IDIOTA VAGY
2012. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 kiscica005 válasza:
39%
Akk mi a f**szé írod ki ha egyik sem tetszik??? O.o omg...
2012. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!