Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Nana című...

Mi a véleményetek a Nana című animéről?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el nézni, és nagyon tetszik. Bár kicsit furán érzem magam, hogy fiú létemre tetszik, mintha inkább lányoknak készült volna ez az anime. Vagy tévednék? 19/F

2012. jan. 22. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó, én imádom. :D
2012. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nojé válasza:
Az nem baj ha egy fiúnak is tetszik. Én szerintem tök jó dolog ha fiúk is érdeklődnek ilyesmik iránt. Amúgy nekem az egyik kedvenc animém. Imádom. Érdemes megnézni ;)
2012. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiúként én is kedvelem, de csak a 30. rész környékéig. Ott olyan pont felé fordul a történet, ami nagyon nem tetszik. Emiatt felemás véleményem van a sztoriról, de ha azt nézzük, hogy manga alapján készült az anime, akkor azt el lehet mondani, hgoy aza nime jó adaptáció.
2012. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*...hogy az anime jó adaptáció
2012. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Imádom a Nana-t am nem gáz h fiúnak tetszik, pl a Paradise Kiss tetszett anno a páromnak... Nana teljesen való életből származható anime, tanulságos, nagyon jó idézetek vannak benne, egyszerűen megfog és kész... imádom...
2012. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen imádom *_* Annyi dolog volt benne, ami a legtöbb emberrel megtörténik...tetszett a grafikája...a zenéje*.*...de talán leginkább az a rengeteg bölcsesség tetszett benne, amiket közben mondtak (Hachi és Oosaki Nana) :)) Igazán elgondolkodtató volt az egész, ami nálam nagyon fontos, ugyanakkor rengeteg humor is volt benne, csomószor hangosan nevettem rajta :DD Sokszor viszont elsírtam magam...:( Remélem, hogy lesz 2. évad, nagyon kíváncsi vagyok :)
2012. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!