Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana olyan animét...

Mateej kérdése:

Valaki mondana olyan animét ami hasonló a Soul Eater-hez vagy a sima Narutohoz? Mindenképpen Magyar Szinkronos animét keresek ha valaki tud ehhez hasonlókat lécci irja le.

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
yuyu hakusho - a szellemfiúk
2012. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bleach
2012. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar szinkron a legjobb animéket is elrontsa.

De ha mindenféleképpen az kell,akkor Death Note is van szinkronosan, Bleach, Dragon Ball.

2012. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:) bleachot nemigen szeretem deathnotet meg láttam véggi :D nagyon jól megcsinálták:DD
2012. febr. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

inkabb feliratos animeket keress, mert igaz h szinkronosan is vannak jok, de a legjobb animeke tobsege feliratos...szinkronosat tudok ajanlani: Fullmetal alchemist, mind 2 evadot meg kell nezni (nem ket evadrol van szo igazabol, hanem 2 fele feldolgozasrol), a masik a Nana...meg joo szerintem a Monte Cristo grofja is, bar nekem az konyvben jobban tetszett mint animeben, es meg a Soul eater amit erdemes megnezni, honey and clover...meg ami nagyon joo a nodame cantabile, aminek csak az elso evadja szinkronos, a tobbi feliratos...


Feliratos animek kozzul: Gosick, ami megeri nagyon, Kuroshitsuji, Shakugan no shana , Umineko no naku koro ni, Higurashi no naku koro ni, Shiki, Another, Elfe lied, Chrono crusade...egyeb animek meg amikbe erdemes bele nezni, a Yamato nadeshiko shichi henge, Ouran high school host club, kore wa zombi desu ka, ha nagyon jot akarsz rohogni akk ezeket nagyon ajanlom...akkor meg Angel beats, Hell girl, paradise kiss, Rozen maiden


na en irtam parat, de legalabb lesz mibol valogatni xD :))

2012. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amit érdemes megnézned mert nagyon jó az a 'D gray man' nekem nagyon tetszett és a feléig szinkronos. De szerintem ha tetszik ott nem bírsz leálni mert onnantól lesz csak igazán jó! Sőt akkor teljesedik (szerintem) ki. Ha viszont nem tetszik vagy nagyon nem akarsz feliratosat akk persze abbahagyod de szerintem nézz bele!!! Ha kicsit tetszik és segítettem nagyon orulok!:))
2013. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ONE PIECE
2013. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!