Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megjelent már magyarul a...

Megjelent már magyarul a Scooby-Doo Rejtélyek nyomában (Mystery Incorporated) c. sorozat folytatása?

Figyelt kérdés
a 26.részt még sikerült megtalálnom,de többet nem. megjelent már egyáltalán? még mindig nagyon szívesen nézek meséket,de ezen nőttem fel.(vagyis a régi részeken) és nagyon érdekel a folytatása. ha valaki megtalálná, elküldené a linket?:)( torrenten tudom csak letölteni)

2012. febr. 3. 18:32
 1/4 minyonka válasza:

A Scooby-doo Rejtélyek Nyomában sorozat folytatása

(megbízható források szerint) hosszabb időt vesz igénybe.

Ezért Amerikában kb. májusban jelennek meg új részek.

Szóval Magyarországon tanán júliusban már nézhetjük.

Mindenesetre megéri várni, mert nagyon jó ez a sorozat. :)

2012. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj de jóó *-* már nagyon várom. imádom azt a mesét. ezen nőttem fel :) köszönöm a választ,ment a zöld kéz :)
2012. ápr. 7. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A Királyságban már megy az ottani Boomerangon, de hivatalosan, az Államokban csak 30-án kezdik el sugározni, pedig májusra tervezték. Magyarországon szerintem nem egy-két hónapba telik a szinkron, ahogy az első évad szinkronjára is egy évet kellett várni. Én csak abban tudok reménykedni, hogy decemberre már kijön magyarul.
2012. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nagyon várom. igencsak érdekes lehet a folytatása. :)) remélem minnél hamarabb le tudom tölteni egyben az egészet. az első évadnak már az összes része megvan. kíváncsian várom a többi részét.
2012. júl. 31. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!