Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime Fanok! Szerintetek nem...

Anime Fanok! Szerintetek nem bunkóság ezt kérni? Elmenjek egyáltalán a MondoCon-ra?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem, de az unokatesóm, és az anyja mindenképpen szeretné ha együtt mennénk a tavaszi Mondo Con-ra.Viszont szerintem ha már egyszer felutazunk Pestre, kifizetjük a belépőt, de nem költhetünk sokat, legalább legyen egy oltári jó cosplay-em. Mivel a nagynénim nagyon szép ruhákat tud varrni, az unokatestvérem felajánlotta, hogy esetleg az anyukája nekünk is csinálna egyet-egyet a nővéremmel. De nem bunkóság ezt kérni? Hiszen nem könnyű cosplay-ekrol van szó. Én a Hetalia-ból Liechtenstein-nek, a tesóm pedig a Kuroshitsuji-ból Madam Red-nek fog öltözni. Szóval egyáltalán elmenjek? Jelenleg van 10.000 ft-om, azt tartogassam, spórolgassak a con-ig? Mert nagyon elszeretnék menni.
2012. febr. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, ha nem dolgozik, és kb egész nap csak mereszti otthon a... akkor nem gáz megkérni, ha van más dolga, akkor azért inkább ne, szerintem, csak ha ő ajánlja fel, nem a lánya.

Viszont az anyagot csak nektek kéne állni, és kb az jön ki a 10ezerből.

Ha van indíttatásod, menj el, én sose éreztem a feelinget, barátaim eljárnak, de leginkább csak pénzt lehetne költeni, a többit egyszer megnézi az ember, másodjára nem izgi. Viszont ha még egyszer se voltál, lehet élveznéd. :D

Esetleg ha van addig szülinap, névnap, kérhetitek ezt? :D

2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azért egy Madame Red... viktoriánus komplett ruha. Nem lenne pofám ilyenre kérni, mert ez tényleg nagyon nehéz és időigényes.

Két komplett cosplay nem kis munka, még ha egyszerűbbek, akkor sem.

2012. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

háát ja. amúgy meg eddig egy ilyen mondo conon voltam, a 2011-es animekarácsonyon. koszi a válaszokat, sokat segítettetek. 1. valaszoló: igen, nyilván én fizetném az anyagokat ami kell hozzá, meg ilyesmi. csak akkor ugye meg kolteni nem lenne pénzem. ja és most február 5.én volt a szulinapom, névnapom pedig november 19.. szóval..

am meg szerintem se kellene ha kérnék is ilyen nehéz karakter ruháját megvarratni vele, a tesómmal majd megbeszélem, hogy válsszon egyszerubbet.

2012. febr. 8. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
ha elszeretnél menni menj el. tudom milyen érzés ha nem mehetsz el pedig nagyon szeretnél. és ha szívesen megcsinálja a jelmezeket akkor semmi baj sincs. és ha bűntudatod van, akkor segíts neki valahogy. :)
2012. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem muszáj ám beöltözni :) ha télleg ennyire el akarsz menni,akkor nem muszáj beöltözni. jó sokat spórolsz is,meg nem érzed magad olyan kényelmetlenül,az ilyen rosz rohátba,akár emberek közt,vagy láttam oylan closplayt ami még a kapun se férne be....meg olyan sok munka van vele és csak 1× fogod felvenni, fölösleges.
2012. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat!:) még nem tudom, szerintem áprilisig van meg ido eldonteni.
2012. febr. 13. 13:49
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta eldontottem, hogy az Angel Beats-ból leszek Yui, és megpróbálom ÉN megvarrni :D.
2012. febr. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!