Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami infó a Full Metal...

Valami infó a Full Metal Panic folytatásáról?

Figyelt kérdés

Most megint nagy anime nézős korszakomat élem, és elkezdtem nézni a Full Metal Panic-ot. Most fogom befejezni a TSR-t, és kíváncsi lennék, hogy várható-e hozzá folytatás. Kerestem magyar és angol nyelvű oldalakon is, de semmi érdemleges infót nem találtam. Hallott már róla valaki, hogy készíteni akarnak folytatást? Nagyon megkedveltem ezt az animét is, és szeretném, ha folytatnák.

Még egy kérdés, valaki nem tudja, hogy hol lehetne letölteni, vagy online olvasni a FMP mangát? Ezt is kerestem, és tudom, hogy "google a barátunk" stb...de én csak a 11. fejezetig találtam meg, ami kb a sima FMP sorozat elejét tartalmazza. Ha nincs anime, akkor szeretném a manga folytatást látni legalább. Jöhet angol nyelven is, nekem az is megfelel. Remélem tud valaki segíteni! Előre is köszi! :)


2012. febr. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű kapásból van egy rakat az első nem magyar találaton (Anymanga). De a mangareader.net-en is megvan. Tudom, hogy a keresők fajtaidegen alkotások, de ehhez nem kellett sok hozzáértés :)


Magyarul nincs tippem. Talán animeaddicts?

2012. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

manga_ [link]

Csak pletykák vannak az esetleges folytatásról.

2012. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnálom, hogy nincs semmi biztosabb infó a folytatásról. Még holnap fogom befejezni a TSR-t, és ahogy rákerestem, sokan azt írják, hogy eléggé befejezetlen. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, és ha tényleg befejezetlen, akkor várni fogom a folytatást, ha meg nem, akkor ott lesz a manga. :)
2012. febr. 9. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Privát üzenetben elküldöm hol lehet letölteni a mangát magyarul.
2013. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!