Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi szüksége van Klaus-nak a...

Mi szüksége van Klaus-nak a hibridekre?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szolgaként tartja őket,de miért kellett ezért az átok megtörésével szenvedni ezer évig,semmivel se különbek a vámpíroknál akik megigézve legalább ilyen hűségesek.

2012. febr. 12. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért hogy ne legyen magányos.
2012. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont a napokban gondolkodtam el ezen. Egyáltalán minek akart hibriddé válni? Mire volt jó, hogy megtörte az átkot? Kb. azóta se változott át várfarkassá. Akkor meg minek? Szerintem nem lett tőle egyáltalán erősebb, meg kinél akar erősebb lenni? Hisz ő a legerősebb, még a testvéreinél is erősebb. A hibridek meg tényleg nem különbek a megigézett vámpíroknál. Az meg hogy nem akar egyedül lenni... hááát, amióta elküldte a hibrideket a városból, azóta egyedül van. :P

Szóval én se értem, hogy mire volt jó neki ez az egész dolog.

2012. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem azért, hogy ha idő van, leigázhasson valakit/valamit. Egy hadsereg hibrid az összefogó vérfarkasokat és vámpírokat is simán leverné. Sztem ezért.
2012. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyrészt azért, hogy ne legyen magányos. másrészt azért, amit az utolsó is írt, hogy ha valaki megtámadja, akkor leigázhassa. egyik részbe mondta is a klaus, hogy "ne akkor építs hadsereget, amikor már megtámadnak, hanem építs olyan erős hadsereget, hogy ne is merjenek veled szembeszállni" vagy valami ilyesmi, nem pontosan így volt :D
2012. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem csak leigáz az elméjével más vámpírokat, mert azt más is megteheti, hybrideket viszont csak ő tud csinálni.

Magánhadseregre pedig nem csak azért van szüksége, hogy ne merjen vele senki szembeszállni, hiszen önmagában is szinte legyőzhetetlen.

Klausnak a magány a legerősebb motivációja. Azzal, hogy más, mint a többi testvére, kirekesztettnek érzi magát, nem mer megbízni a saját családjában sem. A hybridekben egy kicsit saját magát látja, csak ők hasonlítanak rá, és így már nem ő az egyetlen ilyen teremtmény, aki bár mindkét fajhoz tartozik, igazán egyikhez sem.

2012. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de egyébként a legutolsó részben már meg ölte az összes hibridjét, kivéve Taylor-t, de szerintem őt is meg fogja, mert az anyját már megölte :D
2012. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!