Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Minato és a Kushina melyik...

A Minato és a Kushina melyik Naruto részekben szerepelnek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az 1. részben benn van a 4. (Minato) meg hogy a shippuuden-be akkor van benne amikor taliznak Narutoval és a Kushina is, de láttam egy másik videot is és nem tudom az melyik rész :( Szóval lécci írjatok számokat (részeket) :)
2012. febr. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mostani Naruto részben volt/van/lesznek benne. Épp visszaemlékezős rész van Naruto születése körüli bonyodalmakra és Tobi múltbeli akcióira...
2012. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MEg amikor Jirayia harcol Peinnel akkor emlékezik vissza és ott is benne volt Kushina meg Minato ha jól tudom akkor Naruto Shippuuden 133. rész
2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
naruto shippuuden 243. résztől kb megtudhatod a történetüket... abban Kushina mesél Naruto-nak, és Naruto megtanulja használni a róka chakráját... ajánlom az indavideo.hu-t, azon fent van magyar szöveggel.
2012. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah köszy a mostani részt már megnéztem és NAGYON JÓ volt :DD A többit is Köszy :))
2012. febr. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!