Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror filmek? (reszletek lent)

Krushems kérdése:

Horror filmek? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Tehat imadom a horror filmeket.ILYESZTO horror filmeket keresnek de olyanokat amik tenyleg olyan ilyesztoek hogy osszefosom toluk a bokam :DD Elore is koszi
2012. márc. 21. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Olyan már nem létezik.
2012. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Felolem lehet 10 eves film is csak jo legyen!!
2012. márc. 21. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
paranormal activiti egyedül este 1 sötét szobában nézed
2012. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a szutykot?:D:D:D
2012. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Okes:D
2012. márc. 21. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

figyelj!én már leírtam sok ilyen kérdésbe vagy 40 filmcímet,neked nem fogom ezt leírni.csak a legjobbakat.

Gyilkos bennünk-ötletes,félelmetes,és jó a történtet is

Eden Lake-Gyilkos kilátások-a legizgalmasabb thriller,amit láttam,bár a bokád nem fogod összefosni

Autopsy-igénytelen rendezésű horror,de azért hentelnek benne rendesen,érdemes megnézni(csak felirattal van)

A pokol hét kapuja-Olasz horror,többet nem is mondok :)

Zombi 2 (Olasz horror,az egyik legjobb zombis,bár eltérőek a kritikák róla)

Noroi-fliratos,japán.ez csak akkor ijesztő,ha hiszel az ilyesmikben.ha nem,akkor is jó film.

Kyofu:the sylvian experiments-ezt még nem láttam,de állítólag félelmetes.

Begotten(ezt hanyagold,ha nem vagy nagyon erős idegzetű)

visszatérés a kísértet hegyre-na ezen összefosod majd az ágyadat is :)

Zombi holokauszt-Olasz

Az olaszok remek horrort csinálnak szerintem.

remélem ennyi elég lesz,szólj,majd ha megnézted valamelyiket.ha nekem meg jut még eszembe,akkor majd írok.

ha javasolhatom,akkor a gyilkos bennünkkel és az autopsyval kezdd.

2012. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előző vok-

mégvalami.a paranormal activityt,a bloody maryt és az emberi százlábút ne nézd meg,hacsak nem akarod magad halálra unni.

2012. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi hogy vetted a faradsagot es nekem is leirtad!:)) Amugy folyekonyan beszelek angolul nem kell hogy magyarul is meglegyen:)
2012. márc. 21. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Heló!


Ha olyan kell, ami a hirtelen ijesztgetésre épít főként, akkor: A barlang - 2005, [Rec] - 2007, 28 nappal később 2002, Alien filmek, The Texas Chain Saw Massacre - 1974...


Ami pedig a nyomasztó hangulatával, feszültséggel terhes légkörével rémíszt - természetesen őár jól bevitt ijesztgetéssel együtt -, akkor pedig: Két nővér - 2003, Meghallgatás 1999, A bárányok hallgatnak - 1991, A dolog - 1982, A dolog - 1980, Az ördögűző - 1973 (javaslom a bővített változatot)


Sokminden kimaradt, elsősorban olyanokat választottam, amiekt be tudsz szerezni - ezért is a sok híres cím -, másrészt amiken én is féltem, vagy szorongtam...

Jó borzongást! :)

2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokert!:))
2012. márc. 22. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!