Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete hattyú című filmben...

A Fekete hattyú című filmben a végén meghal a (főszereplő) Nina?

Figyelt kérdés
..vagy csak megsebesül és puff, majd összerakják a dokik?!
2012. márc. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Meghal
2012. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
öngyi lesz hasba lövi magát
2012. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Meghal.
2012. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosan tudni. Mivel a film folyamatosan ugrál valóság és hallucináció között, így nem tudjuk biztosan, hogy a vége csak Nina fejében játszódik, vagy tényleg megtörtént, így ezt meghagyták a nézőnek, hogy döntse el. Én nem venném biztosra hogy meghalt, mert ugye az öltözőben jön rá hogy nem is ölte meg Lilit, hanem észreveszi hogy magába szúrta a szilánkot, de utána még táncol. Én kétlem, hogy egy 10-15 centis szilánkkal a hasában ilyen kiválóan tudna még több percen át táncolni, hiszen az nagyon fájhat... És a ruháján miért csak akkor látszott a vér amikor leugrott? Én ezek miatt nem hiszem hogy meghalt
2013. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!