Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyiket néznétek meg?

Ti melyiket néznétek meg?

Figyelt kérdés

Egy rokonom amerikában él, és kapcsolatban áll filmesekkel. Azt mondta, hogy ha adok ötletet, talán vászonra viszik. Nekem van egy pár, kérlek mondjátok el, hogy ezek az ötletek közül melyiket néznétek meg szívesen! (csak értelmes, és nem bunkó válaszokat várok)

1. Egy amerikai lány új suliba kerül. Mindenki elutasítja, lenézi, de véletlen folytán öszehaverkodik egy sráccal, aki bemutatja a haverjainak. Ők a suli menői, zenélnek, verekednek, deszkáznak. A film arról szólna, h a sulistársak hogy szivatják, és hogyan jár videoklipp versenyekre a lány a barátaival. Lenne benne minden. Öszeveszés, kibékülés, zene, verekedés, versengés...

2. Egy gazdag angol férfi a szolgáit egy idő után megunja, és egy meszi városba száműzí őket. Ott pedig halálos vírust kezd el terjeszteni, ami a sebekbe fészkeli magát. Egy lány feltalál a barátjával, és egy pár feketével egy injekciót, ami hat a vírus ellen, és elkezdi osztogatni. A barátja is megbetegszik, de túl éli. Aztán a végén ő is megbetegszik, de már csak 1 vakcina van, és egy másik ember is beteg...

3. Két csaj (testvérek) megszöknek nevelőszüleiktől, mert szabadon akarnak élni. Egy pincében laknak, ahol este különös dolgok történnek... Az egyik lány megismerkedik egy másik "gyerekkel" aki szintén megszökött otthonról. Ő viszont azért, mert gazdag, és a szülei orvosnak akarják adni, de ő zenész akar lenni. A lány ebben segíti, aztán ő is hozzájuk költözik a relytéjes pincébe...

4. Egy spanyol lány nevelőjét megölik, és az utcán fog élni, ahol gyilkosok, és rablók vannak este nyolc után. A lány ezek társaságába keveredik, ami nagy bajokat szül...


2012. márc. 29. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

" Egy lány feltalál a barátjával, és egy pár feketével "

Ezt így, ilyen formában inkább ne írdbe a marketingszövegedbe...:D


Talán a 3. vagy a 4., de pont annyi infót adtál meg ezekről, hogy bármi lehet belőle, és hogy úgy különösebben ne keltse fel az érdeklődésedet.

2012. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Az első elé semmiképp sem ülnék le, lerágott csont már, hogy a végén a looser lesz a király. Kb olyan mint hogy a mesékben is a legkisebb királyfi lesz, aki mindent visz.


A kettesben már több fantázia van, de ez a feketés dolog tényleg kicsit erős:) Ráadásul én úgy értelmezem, hogy nincs is jelentősége a bőrszínnek. Feltalálták az ellenszert, akik mellesleg négerek. Nem szükséges megemlíteni. Ha nem fog emlékeztetni az Alienre( nem tér vissza a fertőzött és így menti meg a Földet) akkor lehet belőle valami.


A 3-as meg a 4-es nagyon rövid és kurta. Még egy filmajánlónak is rövid lenne, hát még egy forgatókönyvnek

Első blikkre a 3as-ból akár dráma is lehetne, de a fura pince már inkább horrorossá teszi. Érdekes mix.


A négyes nagyon semmitmondó. Rabolnak és gyilkolnak. Na és? Miért? Főleg kiket támadnak meg? Milyen bajok? Elkapják őket a zsaruk és leültetik őket?

Ennél még azok az ázsiai filmek is jobbak, amelyekben női harcosok vannak. Ők is gyilkolnak, és ha látványos, akkor a harcművészet még viheti a hátán a filmet. A spanyolok nem olyan híresek a küzdősportjukról, tehát ide valami nagy extra kéne, hogy ne laposodjon el a film 20 perc után.

2012. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért írtam rövidre, mert nem akartam túllépni a meghatározott sormennyiséget. És még nekem sem kerek az egész. Talán az egészet öszekeverem... :)
2012. márc. 30. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:

max a másodikat,az egész jó ötlet.

az első az tipikus amerikai ötlet,nagyon gáz és csöpögős,ezt senkinek ne meséld el többet(már bocs)

a harmadikban nem értem,hogy minek a pince.olyan zavaros hülyeségnek hangzik az egész.

a negyedik így elsőre elég hülyén hangzik,de ha csiszolsz még rajta,akkor abból is lehet valami pl:felcsinálja egy punk vagy ilyesmi :)

bocs,ha bunkónak tűnik kicsit a válasz,nincs szándékomban annak lenni.

2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

még annyit lehetne az utolsónál,hogy a kiscsaj vmiért utálja a punkokat,de kénytlen lesz velük lenni.

csak ötleteket adok,nem muszáj megfogadni :)(ha igen,akkor is dolgozz még rajta)

2012. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még a négyeshez: a spanyol lány nevelőét azért ölik meg, mert ő kiált ebből a gangből. A lányt is azért akarják elkapni, mert szerintük túlzottan sok infót tud. Töbször elkapnák, talán meg is kínozák, de valahogy mindig megszökik. Az egyik ilyen srác beleszeret a lányba stb stb... Szóval ez így egy kicsit szappanos, de a gyilkolás és a rablások talán valamennyire ellen súlyozák.

Ha van valami jó ötletetek az enyémeimhez, léci írjátok le. :-)

2012. márc. 30. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem még annyival lehetne fűszerezni,hogy kezdetben még nem tudná a banda,hogy ez az a lány,akinek a nevelőjét megölték.aztán később persze megtudnák.

egyébként ez is kicsit elcsépelt,ezt már csak jól kell kivitelezni.

2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Így, hogy kiegészítetted a 4.-et, már egész jó, én azt nézném meg szívesen, de a 2. történet is jó!:)
2012. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!
2012. márc. 31. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!