Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz Ted Mosby felesége az...

Ki lesz Ted Mosby felesége az Így jártam anyátokkal c. sorozat végén? Nem bírom ki a végééig.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok ;)
2009. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a forgatókönyvíró(k) sem tudja(k) mert ha jol tudom, még mindig írják (legalábbis remélem :-)) annyit tudni róla hogy Tracy-nek fogják hívni. (legalábbis Ted ezt a nevet emlegette még az első évadban)
2009. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
87%

Spoiler (nem nagyon csak egy kicsit :D)



Már 4 évadot lenyomtak és addig annyit lehet róla tudni, hogy Tracynek hívják, hogy sárga esernyője lesz amikor megismerkedik Teddel és ott tanul majd ahol Ted fog tanítani építészetet :)

2009. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont annyira nem várom, mert az a sorozat végét jelentené valószínűleg és én nagyon szeretem ezt a sorozatot, előző válaszoló vagyok :)
2009. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:

Elméleteileg az 6. évad első részében szerepelni fog.

Bár nem hiszem mert akkor ki csajozna?

2009. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:

5.évad.


Lehet valahogy módosítani a válaszon ha már elküldtem.

Ilyen esetekre.

2009. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim válasza:

szerintem ha megjelenik is lesz még vagy egy évadnyi bonyodalom ;)

a Tracyre nem is emlékszem!!

+ott volt a Szt Patrik napi bulin :)

+Ted két héttel azelőtt szokott le a cigiről, h megismerte (ez már 5. évad, kicsit homályos rész a cigizésről)

2010. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim válasza:
100%
5. évad 12. részében ted már látta a jövőbeli feleségét ^^
2010. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim válasza:
52%

Hmm...:D

Az az érdekes ebben a sorozatban hogy eddig egy nagyon jópofa vígjáték voltak az első évadok és mostmeg átment egy ilyen romantikus , szívetmelengető szappanoperába :D bár már találtam dolgokat ami arra utal hogy ki a felesége vagyis hogy ki lesz de tudjátok mit ? nem is akarom megtúfni :d majd szépen megvárom amíg kilyönnek azok az epizódok magyarul és kész :D...ennyi

2010. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
25%
Nos, a részek alapján szerintem nem fog kiderülni, mert ha figyelembe vesszük a film címét, és az epizódok alatt elhangzott neveket, akkor kiderül, hogy a sorozat lényege nem is igazán arra alapúl, hogy ki lesz a felesége, hanem: a fiúk mindig anyának szólítják Lily-t, és a fiúk mindig apának szólítják a többi fiúkat:D Szóval a cím lényegében ennyit jelenthet: Így jártam Lily-vel/Robinnal, vagy éppen azzal akivel:D Most ez így hülyeségnek hangzik, de van értelme:D
2010. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!