Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van sorba a Hulk sorozat?

Hogy van sorba a Hulk sorozat?

Figyelt kérdés

Hogy vannak a Hulk filmek sorban?

És hogy jön most nemsokára egy Bosszúállók című film az akkor a hihetetlen Hulk folytatása?

De nem tudom hogy van sorba ezért szeretném kérni segítségetek :)

Köszi!



2012. ápr. 8. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Először volt a sima Hulk film Eric Bana főszereplésével, aztán a Hihetetlen Hulk Edward Nortonnal. Kicsit összevissza a sztori mert nem kapcsolódik annyira egymáshoz a kettő.

A legújabb Hulk filmet pedig a Bosszúállók megjelenése előtt akarják piacra dobni. És aztán természetesen a Bosszúállókban is szerepel Hulk.

2012. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, először volt a Lou Ferrigno főszereplésével készült Hulk. Az összes többi csak utána. :)
2012. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És az új hulknak mi lesz a címe és mikor jelenik meg?

És a Bosszúállók mikor jelennek meg?

2012. ápr. 8. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A Bosszúállók májusban jön ki. Azt ígérték hogy az új Hulk film mindenképpen előtte. Bár ezt nem tudom hogy akarják kivitelezni, mert még trailert sem láttam róla. Nem tudom mi lesz az új Hulk alcíme.
2012. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És sikerült kideríteni a TV-ben volt hogy A Bosszúállók április 26 -tól mozikban!

2012. ápr. 9. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Május közepére számítottam :)

Azt tuti megnézem, alig várom!

2012. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!