Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legeslegjobb sorozat? : )

Legeslegjobb sorozat? : )

Figyelt kérdés
Olyan sorozatot keresek, ami nagyon addaktív, tehát valóban izgalmas és jó:D

2012. ápr. 15. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk megadhatnál pár infót magadról.

Ez annyira ízlésfüggő. Ha mondjuk egy 50es pasas vagy nem fogok Gossip Girlt meg Vámpírnaplókat ajánlgatni, ha meg 13 éves lány vagy akkor meg nem Californicationt fogok ráderőszakolni.

2012. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

igazad van, bocsi;)

18 & lány:)

2012. ápr. 15. 19:49
 3/18 anonim válasza:
hmm gossip girl, így jártam anyátokkal :)
2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

mindkettőt nézem, köszi!:)

elég sok sorozatot nézek, ezért is szeretnék már valami újat elkezdeni:)

Odaáttól kezdve Jóbarátokig mindenféle jöhet!:D

2012. ápr. 15. 21:01
 5/18 anonim ***** válasza:

Dexter.

A főszereplő (Dexter) a rendörségnek dolgozik, ilyen helyszinelő féle, de másodállásban meg sorozat gyilkos. :D


Battlestar galactica.

Jó scifi. Az emberek nem a FÖldön élnek (Nem is létezik a bolygó a filmben) hanem koloniákon élnek. Régen voltak robotok (Cylonokok) akik fellázadtak. Már több évtizede béke van, de a történet elején több száz atom bombát lönek a koloniákra. Alig marad pár tizezer túlélő, és ök menekülnek ürhajokon. :D


Firefly.

Örök kalsszikus.



Bár ezek inkább fiúknak valoak, de mindenképp megéri megnézni öket :D

2012. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Death Note -Ez egy anime sorozat, de nagyot üt, a legzseniálisabb sorozat, amit valaha láttam, mélyen elgondolkodtatja az embert, tulajdonképpen egy zseni, különc gyilkosról és az utána nyomozó szintén zseni, különc mesterdetektívről és ami a lényeg, kettejük őrületes taktikai párharcáról szól, hihetetlenül izgalmas és elvont, az embert elgondolkodtatja a világról az életről és az emberekről.
2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, mindegyiknek utána is nézek!:D

Még jöhetnek tippek:)

2012. ápr. 15. 22:28
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 21:12 vagyok


Látom ajánlottak egy animét.

NOs, animékre hatványozottan igaz hogy csakis eredeti hang +magyar felirat.

Eddig animaxon akárhányszor láttam pár szinkronos részt akármelyik animéböl mindig röhögtem. :D


Pl. az emlitett death note. A föhösnek az eredeti hangja zseniális, a magyar meg szánalmas.



De van egy death note-hoz nagyon hasonló anime,

Code geass. (R2 a 2. évad jelölése)

EZ is hasonló, egy fiatal zseni természet feletti erőt szerez, és megakarja változtatni a világot.

Persze it inkább az akcion van a hangsuly, de a befejezése ezerszer jobb mint a death note-é.



Másik kedvenc animém a Gundam Seed. (Destiny a 2. évad jelölése)

AZ első 10-20 rész unalmas elsöre, de utánna nem lehet abba hagyni. :D


De a full metal alchemist brotherhood, full metal panic, ghost in the shell, angel beats is nagyon jók.

2012. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudorok
2012. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Én kizárólag magyar szinkronnal láttam a Death Note-ot mindahányszor, és így tartom a legszuperebb sorozatnak a világon, semmi baj nincs a szinkronjával. Szerintem őrületesen izgalmas és érdekfeszítő, amellett, hogy még komolyan el is gondolkodtató, ez egy 'letehetetlen' sorozat :)
2012. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!