Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nem tud arról valamit,...

Valaki nem tud arról valamit, hogy lesz-e a bosszúállóknak majd folytatása, vagy terveznek-e olyan filmet, amibe sokkal több hőst is belevonnak? Gondolok pl pókemberre, kár, h ő kimarad a bosszúállókból.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Helló, nem valószínű, hogy lesz de reméljük!A pókember meg elrontaná az egész filmet!Nem ide való!
2012. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Pókembert azért nem vonultatják fel a filmben mert most lesz az új pókember film a Csodálatos Pókember ami teljesen más koncepción alapszik teljesen követi a képregényt( patronos háló stb..)
2012. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Patronos háló? Nem már. Nekem pont az tetszett a filmben, h ez a kezében kialakult mirigyekből jött. Legalább volt olyan fegyvere, ami a képességének köszönhető.. :/

Amúgy több marvel hősre gondoltam, pókember csak egy példa volt. Na de már annak is nagyon örülnék, ha lenne folytatása _D

Csak legyen jó az első rész

2012. ápr. 20. 22:16
 4/10 anonim válasza:
nem akarok hülyeséget irni, csak feltételezem, hogy lesz! mert ha a képregényeket vesszük pl.: vannak "A bosszú angyalai" kb. erre alapszik a bosszúállók c. film is. De van "az új bosszú angyalai" tehát lehetne egy Új bosszúállók film is belőle( ebbe benne lenne pókember is.Legalábbis a képregény alapján+jön az új pókember film is, szóval én simán el tudom képzelni, hogy ha lesz kövi bosszúállók akkor benne lesz.) Kíváncsi leszek, hogy a film végén lesz e valami kis utalás vagy egy előzetes vagy valami a következő marvel filmről. Mert, hát ugye az összesnek volt. :DD
2012. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jaa és szerintem teljesen ide való pókember is. én bírtam az eddigi filmeket, de ez jobb lesz, hiszen teljesen a képregénynek fog megfelelni, szerintem már az elsőt is így kellett volna csinálni. :DD Várom már azt is!
2012. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég valószínű hogy lesz folytatása. Úgy néz ki hogy eszméletlenül sikeres anyagilag a film. Ráadásul a film máris a 29. helyen van a MINDEN IDŐK LEGJOBB FILMJEI listán az IMDB-n.

Egyébként Chris Hemsworth (THOR) és Mark Ruffalo (HULK) mindketten 3 Bosszúállók filmre és 3 saját szuperhős filmre írtak alá szerződést.

2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ezt jó hallani. Thor 2-ről én is hallottam. Remélem a Hulkot előröl kezdik, ami nem valószínű, de jó lenne.
2012. máj. 2. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos lesz folytatása az Avengernek.

1, öngyilkosság lenne egy ilyen sikeres filmet nem folytatni

2, az a jelenet a film végén, ami az űrben játszódik, egy bizonyos utalás, vagy nyitott kérdés, kinek hogy tetszik.

2012. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Biztos, hogy lesz Avangers 2, és mint mondták jön majd még a Csodálatos Pókember és a Thor 2 is, és Tom Hiddlestone (Loki)is 5 filmre írt alá szerződést, amiből még csak kettő jött ki :)
2012. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobbnál jobb hírek :DDD imádom Lokit :D és Mark sokkal jobb Hulk (szerintem más szerint biztos máshogy van ) Thor király egyszóval imádom :D pókembert is elbírta volna a film:D ő is poénos és látom magam elött ahogy vasember beszólogat neki :D
2012. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!