Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz szinkronosoan Így...

Mikor lesz szinkronosoan Így jártam anyátokkal 7. Évad? MÁR VÁROM :DD

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy eddig is, 1 éves csúszással adják, szeptembertől.


Mondjuk ha fan vagy, már százszor megnézted volna angolul, sok dolog derült ki és változott meg, mire elkezdik leadni addig jó pár spoilert összeszedhetsz ami rontja az élvezeti értékét. Főleg hogy most jön az évadzáró májusban, biztos lesz meg valamilyen beetetés amiről jönnek a kérdések, és kapásból úgy látnád hogy mi lesz az évad vége, hogy még az elejét sem kezdted el.

2012. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én fan vagyok mégsem akarom angolul megnézni és még nem is akarok mfelőlle hallani amig nem adják ki magyarul ... persze azért nem mert nemtudok angolul :D
2012. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár órán belül van magyar felirat az amerikai leadás után. Más sem kizárólag angolul nézi, hanem a magyart olvassa hozzá (ha nagyon nem érti az eredetit).


Azért nem ugyanaz az élmény, hogy a 2012. szeptember 12.-én leadott műsort te 6 óra múlva látod, vagy csak 2013. szeptemberében.

2012. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sajnos még nincs szinkronosan de már annyira érdekel, hogy inkább megnézem feliratosan :DDDD
2012. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!