Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a texasi láncfürészt...

Ki nézi a texasi láncfürészt az RTL-en?

Figyelt kérdés
sztem gusztustalan egy film de állitolag valoságos események alapján készült. ez igaz?:o

2012. máj. 13. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a seriff viszont qva jó arc, amikor levágatja az öreg lábát meg a fekvőtámaszos jelenet, azokon jókat röhögtem:D
2012. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. De nem az egész sztori. Az 50-es 60as években élt egy gyilkos/kannibál férfi nem tudom melyik államban. A temetőben ásta ki a halottakat és a maradványokból mindenféle használati tárgyat készített. Ezenkívül 2 nőt ölt meg, akiket a saját házukban támadott meg. A helyszínelő rendőrök egy emberi bőrből készült kabátot is találtak, meg csontokból készült edényeket. Bocs, a a manuszka neve most nem jut eszembe.
2012. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Eléggé érdekes.Ezt most találtam...

2012. máj. 13. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Ed Gain lesz az, ő adta az ihletet.
2012. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy adják, de már láttam többször és szerintem jó film, hozza, amit egy horrornak kell és nem csak tömény vér meg kaszabolás, hanem van hangulata is.
2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!